Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó fiú találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó fiú találhat párt? Van olyan lány akinek bejön egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi fog meg egy ilyen fiúban?
2020. jan. 10. 21:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a sok hülye bunkó hozzászólást egy-két kivételtől eltekintve, a pofám szakad le! Ki a tököm tehet arról, hogy ilyennek született?! Ezeknek gőzük sincsen arról, hogy milyen ilyennek lenni, csak a szájuk nagy!
2020. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Rockarc ***** válasza:
56%

#11

Persze, az a langyos viz, amikor azt mondod, hogy ilyennek szulettel. De ez hazugsag, senki nem szuletik ilyennek. Ez lelki deformacio. Ilyenne valtal. A problema az, hogy felnottkent, amikor ott vannak a lehetosegek tarhazai nem valtoztatsz magadon a kedvezo iranyba. Mondd, mit tettel azert, hogy megvaltozzal a nyavalygason es az onsajnalaton kivul, amiben terdig jarsz?


Meg legfokkeppen hany ilyen kerdest kell meg kiirni? Elsore nem ertitek meg? Vagy ez is valami szuletestol fennallo fogyatekossag?


43F

2020. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
Nekem szimpatikusak az ilyen fiúk, de ez önmagában nem elég ahhoz, hogy valaki tetszen.
2020. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%

#12 Ja persze, ilyenné váltam, mert te aztán jobban tudod nálam. Az ne zavarjon, hogy mindig is ilyen voltam, a legelső emlékeimtől kezdve. És ez nem nyavalygás, ez ellen nem lehet tenni semmit.

Ha meg zavarnak ezek a kérdések, válaszolni sem muszáj rájuk!

2020. jan. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Rockarc ***** válasza:
24%

#14

Meselj meg. Minden gyerek visszahuzodo idegenek tarsasagaban, csak egyesek kinovik. Az az egeszseges, a termeszetes. Mert barmennyire is azt hiszed, ez egy folyamat. Nalad ez valamiert elakadt. Biztos megvan az oka, hogy miert. Pszichologus kene hozza, hogy ragyere az okra, utana meg neked kene felnottkent viselkedni, hogy ledobd magadrol a hibas gyerekkori mintakat.


B+ felnottkent nehogy mar rettegni kelljen attol, hogy megszolalsz? Ez koros, beteg dolog. Latszik is, ahogy reagalsz ra, sertett vagy es tiltakozol. Valszeg megszoltak gyerekkorodban valami miatt, esetleg kinevettek, es azota nyomod ezt a duzzogos dumat. Fel kene noni es felnottkent viselkedni. Ideje lenne mar, nem?


43F

2020. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%

1: Aki introvertált az nem félénk. Nem visszahúzódó. Az a különbség köztük, hogy az introvertált soha nem akar extrovertált, társasági ember lenni, ő szereti a csendet, szeret begubózni és ritkán ismerkedik. Ennyi a szociális igénye. Olyan, mintha a finnyásat hasonlítanánk össze a laktózérzékennyel. Az egyik nem akarja megenni, a másik meg akarná, csak nem tudja.

2: És igen, félénknek, visszahúzódónak lenni nem veleszületett dolog. Ez egy gát, ami valahogy kialakult a csökevényes szociális kapcsolatoknak hála vagy a kudarcok okozta traumák miatt. Pszichológia szakon csak nem hazudnak a hallgatók pofájába ezzel kapcsolatban, úgyhogy tessék szépen belátni, hogy ez nem az "én ilyen vagyok" kategória, akkor sem, ha a veled egyidősnek érzed ezt a tulajdonságod. Jó lenne, ha nem lelki problémások okosítanának fel másokat a problémáikról, mert abból az lesz, hogy depressziósnak lenni is tök normális, ők így születtek, így jó ez. Nem, ez nem jó így. A szociális fóbia sem jó így. Az önbizalomhiány és a szociális analfabetizmus sem. Ezeken lehet segíteni. Ezek gátak, korlátok, amik mellett komfortzónán kívül esik minden emberi érintkezés. Az introvertáltakat ez nem zavarja, de titeket igen. Tehettek ellene, igaz, fájdalmas leküzdeni ezeket a dolgokat. De nem, nem veleszületettek és nem is képezhetik a másik szemében épp emiatt elfogadás tárgyát. Messzebb megyek, nektek sem kellene ezt elfogadni. Kellemetlen és silány leélni úgy egy életet, hogy a saját szarságotok miatt kb semmit sem láttok belőle.

2020. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
28%
Csak akkor duzzogok, hogyha valaki az ilyen embereket cseszegeti, és nem érti meg, hogy ez egy személyiségtípus, és még ennek is vannak árnyalatai. Sokfajta személyiség van. Valóban voltak rossz élményeim, de ezek már a következményei voltak az előbbieknek, annak, hogy ilyen vagyok. A pszichológus sem tudott ezen segíteni, hogy miért van ez az egész. Ez nem elakadt, mert aki ilyennek születik, az ilyen is marad. Bizonyos dolgokon jó esetben lehet javítani, de gyökeresen nem.
2020. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

#16 Nincsen igazad, mert a pszichológia csak a felszínt látja, ők sem tudnak mindent, messze nem. Szerintem én egyszerre vagyok introvertált is, mind a kettő. Úgy fogalmazok, hogy az ilyen személyiség valóban nem a születéssel alakul ki, de csak az esetek egy részében. A többi része nem ilyen, ez utóbbihoz tartozok én is. Így a pontos, mert a pszichológia részigaszságokra valóban rájött, de egy bizonyos határon már nem tud túllépni. Már leírtam, hogy ennek is vannak árnyalatai.

És vajon miért van az, hogy egyformán nevelnek gyerekeket, testvéreket, nem történik velük semmi rossz, és mégis teljesen különböző emberekké válnak?

Én már a legelső emlékeimtől kezdve idegennek éreztem az embereket, és éreztem magamban a gátlást.

A depressziót azt ne keverjük ide, mert az valóban később alakul ki, de az is igaz, hogy vannak erre hajlamos emberek. A helyzet tehát sokszínű.

2020. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

"Én már a legelső emlékeimtől kezdve idegennek éreztem az embereket, és éreztem magamban a gátlást."


Ez valamilyen spektrumzavar (autizmus valamilyen fokú formája). Ezt szakembernek már kiskorodban ki kellett volna szűrnie.

2020. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%
18: érdekes, hogy megis sikerül dolgozni a magadfajták közül azokkal, akik elfogadják hogy nem ilyennek születtek, hanem ez egy probléma. Érdekes, hogy náluk sikerül eredményeket elérni. Én is voltam ilyen szarkupac. De már nem vagyok. Hadd tudjam én jobban, tanultam róla, voltam is benne, tettem is ellene, ti meg csak hisztizni tudtok, azt is csak online, mert élőben a pofátok sem jár.
2020. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!