Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti megcsalnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megcsalnátok ezt a lányt, mint itt a zenei videoklipen a pasi, ha az ott lévő lány titeket akarna ( és persze bejön nektek)? Mennyire vagytok hűségesek? Pl a lányok ha jobb pasit találnak, sokszor elgondolkoznak.

2019. dec. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Ha szeretek valakit, akármilyen lány/nő bepróbálkozhat, esélye nem lenne.

2019. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen igen
2019. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak a lányok többsége sajnos megtenné. Vagyis ezt látom (ismerősök mondják, taglalják), tapasztalom.
2019. dec. 23. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
30-on túl inkább férfinak mondanám magam, mint fiúnak, de azért válaszolok: Úgy gondolom, hogyha párom van, ő a legfontosabb, mert érzelmi kötelék is köt felé, nem tudnám megcsalni. Ezt abból is érzem így, mert ha kiszemeltem volt és ismerkedtem valakivel aki érdekelt, akkor sem tudtam más nő felé közeledni. Pedig nem volt senkim, nem csaltam volna meg senkit. De mégis olyan rossz érzés fogott el, mintha megcsalnám aki tetszik nekem. Nem tudom jobban elmagyarázni, de hűségesnek gondolom magamat.
2019. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Most már simán, korábban nem tettem volna. :) F
2019. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!