Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder storyban tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Szoval napok ota beszelek egy lannyal, ma pedig eltunt a beszelgeteseimbol de ketlem hogy torolt volna, mivel tenyleg jol elvoltunk, gondolom jelentettek mert az akairasaban benne volt hogy csak 16 eves. Egesz nap varom hogy likeoljon, en is keresem de sose dobja fel.. tobbszor is ujra regisztraltam, hatha feldobja vagy engem dob fel nala mint ujonc. Csak a becenevet tudom, hogy hogy nez ki, meg hogy hol lakik.. Barmi tipp mikent talalkam meg?
2019. dec. 27. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lesz ha elengeded szerintem..
2019. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen egy csajjal

Dumaltunk tok jol elvoltunk aztan egyszer csak eltunt

Meglattam ujra belajkoltam de nem lajkolt vissza

Mondom akkor kabbe xd

Felejtsd el ugyis lesz mas

2019. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fbn is nekialltam keresni, de nem sok siker, ha ugy is keres megtalal, eleget kutakodtam mar, koszi szepen.
2019. dec. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!