Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnatok segiteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
A baratommal egy hete szakitottunk, egy felreertes miatt, azthittem megcsal, kitorolte mindig a beszelgetest egy lannyal, es a lany utolso uzeneteben azt irta hogy rosszul esik neki ha a baratom nem ir neki vagy azt irja hogy en megyek hozza, es hogy ez sima baratoknal nem igy van. Nekem egyertelmunek tunt hogy o megcsal engem, es osszevesztunk nagyon csunyan, szakitottunk. Nekem nagyon hianyzik es meg tudom neki bocsajtani ezt az egeszet, de o hallani sem akar rola. En mar kikeszultem mind lelkileg mind pedig idegileg. Kerlek adjatok valami tanacsot, hogy tudnam vissza szerezni.

2017. márc. 12. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ő is úgy gondolja hogy ez egy félre értés akkor nem lökne el magától. Valószínű hogy az a lány tetszik neki. Elképzelhető hogy már rég szakítani akart veled csak nem tudta hogy hogyan és most hogy megvolt a lehetőség így könnyebb volt neki. Tényleg vissza szeretnél menni egy olyanhoz aki nem is szeret? Én nem tenném. Ha össze is jöttök újra akkor is ugyan ez lesz, vagy azzal a lánnyal vagy egy másikkal. Ezeket gondold át. De ha még utána is akarod akkor viszont várnod kell. Pihentetni a dolgot had ülepedjen. Ha szeret akkor keresni fog ő is.

Az én véleményem szerint bármit csinálhatsz..ugysem fogja újra kezdeni.

2017. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokmindent elnéztem és megbocsájtottam neki mindig..soha nem szerettem ennyire még senkit mint őt, sokat köszönhetek neki..van neki egy betegsège, ez is közre játszik a kapcsolatunkba, én mindig ott voltam mellette mikor szüksége volt rám, nagyon a szívemen viselem, hogy beteg, nagyon szeretném ha meggyógyulna...Bármit megtennék, hogy visszakapjam, bármit!!! Nekem nagyon fontos, és hiába mondja, hogy ő nem akarja megbeszélni, tudom hogy csak azért mondja mert fél ha kibékülünk egyszer újra összeveszünk és fél hogy romlani fog az állapota...de én megígértem neki, hogy megváltozom, és segíteni fogom a gyógyulásban ahogyan azt eddig is tettem.
2017. márc. 12. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te vágtad ki mint a taknyot. Ebbe az utcába pedig bizonyára nem hajlandó még egyszer besétálni. Ezért ne nagyon reménykedj abban, hogy ez helyrehozható, mert az esetek nagy részében nem az. Esetleg megpróbálhatsz nyitni felé egy szimpla bocsánatkéréssel, hogy alaptalanul vádoltad, aztán lehet, hogy átbeszélitek újra.

30/f

2017. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Forditott helyzetben o is ugyan ezt gondolta volna, hogy megcsalom.....de engem nem erdekel hogy mit tett...szeretem es csak szeretnem helyrehozni amit ketten rontottunk el.
2017. márc. 12. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar már semmit, akkor hagyd a francba
2017. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom csak úgy hagyni, hiaba probalok eros lenni, nem megy...Szeretem és nem bírom nélküle...biztos vagyok benne, hogy volt már más is így mint ahogy én, és tudom hogy sikerulhet vissza szereznem, csak azt nem tudom hogy hogyan
2017. márc. 12. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne is visszaszerezned, innentől kezdve mindig te lennél a megalázott fél a kapcsolatban. Nem akarod ezt te sem, ebben biztos vagyok.
2017. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem nem érdekelne, nem magammal foglalkozom, csak azt szeretném ha neki jó lenne és együtt lehetnénk
2017. márc. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!