Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megszakad a szívem. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit mindennél jobban szeretek. Szavakkal nem mondta ki de tudom, hogy ő is engem. Érzem ahogy megérint, ahogy rámnéz, folyton keressük egymást, ha nem latjuk egymast a legközelebbi találkozón hosszan ölel percekig. Hasonló a lelki világunk, a csaladi titkait vagy barmi faj neki, megosztja velem, és én is ő vele. A tarsam. Ez megy mar 8 hónapja... de.. ha érzelmekről van szó, szavakkal akkoe hárit. Elmondta nekem, hogy úgy erzi talan senkit nem tud majd szeretni. Szerelemmel. A csalodasai miatt.. ez sokkolt mert ugy ereztem szeret es boldogga teszem. De olyat is mondd, nem erzi eleg jó magat hozzam, mert gyönyörű vagyok...hogy tudnek segiteni neki ? :( hogy lehet egy olyan emberen segiteni akit korabban megbantottak ? Mert az meg nekem faj, hogy őt csalodas erte es meg ezt cipeli.. pedig latom rajta, hogy ez több.. :((
2015. aug. 11. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló ember vagyok, de mégis adtam esélyt a barátomnak. Akit igazán szeretünk, azt nem bántjuk meg, nem utasítjuk vissza, nem okozunk neki ekkora csalódást. Most kapcsolatban tanulom a dolgokat. Tapasztalatból mondom, hogy ennél többet nem igazán segíthetsz rajta a közreműködése nélkül.

Mit ad neked egyébként ez a srác, amiért ennyire szereted?

Nem rosszindulatból, de nem lehet, hogy inkább csak sajnálod?

2015. aug. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk ezek a dolgok ennyire nem jöttek ki. Ugy indultunk neki, hogy baratok leszunk, ugyanis ő az egyik fiu baratom ismrőse. Veletlen ismerkedtunk meg. Ami mar a kezdetektől feltunt, hogy orakat tudunk beszelgetni. Mar egy nappal azutan, hogy megismerkedtunk. Annyira önmagam tudtam lenni, annyit nevettunk, hogy ugy erzem ferfival meg ilyen jól nem ereztem magam. Hamar nagyon kozel kerultunk egymashoz, es amikor nem tudtam vele lenni, azt kezdtem erezni, hogy valahogy nem teljes a kép körülöttem. Egyik nap kitalaltuk főzünk valamit, ahol megtörtént az első csók. Olyan volt mint a mesekben. Annyira megnyugtató volt a közelsege. Es amikor at ilel a mai napig azt erzem a legbiztonsagosab hely az ő vála. Ahogy haladt az idő és melyultek az erzelmeink jottek ki ezek a dolgok. Nem gondolom, hogy arrol lenne szó, hogy azert tart engem, hogy potlek legyek. Minden nap beszelunk, sokszor meglep valmi aprossaggal meg kuglofot is sutott nekem eleteben először mert elejtettem mennyire szeretem. Felnezek rá férfikent. Intelligens, jószívű. Nincs bennem sajnalat fele. Azt erzem egesz vagyok vele. De erekeny ember. Talan ezert is nehezen emeszt meg dolgokat. Nem tudom. :(
2015. aug. 11. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh, dettó így működik a mi kapcsolatunk is. (Mármint az már rendes felállásban.) Elhiszem, hogy szerelmes vagy belé. Szerintem az a srác nagyon tropán lehet és nagyon makacsnak kell lennie ahhoz, hogy ne adja fel a butaságait és adjon egy esélyt neked. Ez így nem egészséges és nem fair veled szemben. Lehet nagyon nehéz, de ki kéne lépned egy ilyen "kapcsolatból". Megmondanod neki, hogy neked ez ugyanolyan megterhelő érzelmileg és nem "játszhat" így veled. Pszichológus, gyógyszerek talán segítenének (nekem kicsit depressziónak is tűnik, de ha nem is ez, valami más tuti van, amit rendbe kéne rakni nála). Mindenesetre nem rendes dolog, ami köztetek folyik. Ki kell mondani, nevén nevezni a dolgokat. Ha valakik szeretik egymást, de nem lehetnek együtt (mert az egyikük nem képes rá), akkor el kell engednetek egymást, különben sosem lesztek boldogok. Ha inkább elengedne, minthogy megváltozzon, bevállalja érted, akkor nem is érdemes nyűglődnöd miatta sajnos... Azért a legjobbakat.
2015. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!