Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira hiányzik, majd megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, majd megszakad a szívem érte, ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Egyedül lakom, és megismerkedtem egy válásban lévő férfival már 1 hónapja.

Ma eljött hozzám, szerveztünk programot is, nagyon jól éreztük magunkat együtt.

Nem volt köztünk még testi kapcsolat, de ennek még most nincs itt az ideje.

Amikor elment, és ismét egyedül hazajöttem, hát nagyon rossz volt...azelőtt soha nem éreztem ilyet, az az üresség, magány...olyan jó lenne, ha végleg itt maradna nálam.

Elvileg hamarosan jön ismét, de nem akarom ezt az érzést érezni, mit tegyek?



2014. júl. 17. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, mert szereted. :) Igen nagyon rossz, de ki kell bírnod. Foglald el magad valamivel ameddig nem láthatod újra. Főzz, barátnőzz, olvass. Mást nem nagyon tudok javasolni.
2014. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetes érzés.Ilyenkor gondolj arra,hogy még találkoztok.Sokkal roszabb lenne,ha végleg menne el.Nincs igazam?
2014. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!