Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakad a szívem, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem, hogy így viselkedik velem ilyenkor. MIÉRT?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a barátommal mikor összeveszünk és tegyük fel az én hibám és ilyenkor nem szólunk egymáshoz és egy idő után kiszoktm akadni volt hogy már sírtam is és aztán már nem is azvolt a bajom ami miatt össze vesztünk hanem az zavart, hogy kivagyok teljesen sírtam is mert már nem bírtam és mintha nem is sajnálta volna.. volt hogy csúnyán is beszélt velem hogy ne sírjak már mert szerinte hisztizek és ilyenkor olyan jólesne ha odabújna aztmondaná hogy beszéljük meg van megpuszilna.. de nem teszi azért mert az én hibám volt és én úgy vagyok vele hogy ha szeret akkor lehetne benne annyi hogy legalabb picit odabújik vagy legalább szánalomból megölelhetne vagy bármi de nem.. miért van ez vagy csak én vagyok hülye?
2014. máj. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért az jó kérdés. Valószínű te próbálsz meg mindig többet beleadni a kapcsolatotokba.


Én is így szoktam lenni, mindent beleadok amit csak tudok, mégsem kapok vissza semmit. Még egy bocsánatkérést se.

Mindig az a fél sérül, az alkalmazkodik, aki jobban szeret.


Mennyi idősek vagytok?

2014. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 17 ő meg most lesz 20 de neki én vagyok az első szerelme meg nekem is ő és nagyon jól megvagyunk már több mint egy éve és ha veszekedés van akkor mindig az én hibám elvileg... és akkor sose tud megnyugtatni ha már rosszul vagyok attól hogy nem szolunk egymáshoz és nem érti hogy miért várom el azt hogy odabujon mikor én vagyok a hibás pedig olyan jólesne még ha énis vagyok az akkoris szeretném hogy megtegye legalább néha
2014. máj. 20. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Érthető, hogy ezt szeretnéd, elvégre a problémákat együtt kell megoldani, két ember kell hozzá.

Nem hiszem, hogy ő változni fog, ha már egy éve így megy.

2014. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az elején nem veszekedtünk szinte semmit max ilyen par perces össze veszés volt... most nemrég megint volt egy vita.. az volt, hogy elmentünk két haverjával ki kicsit viszonylag én akartam kimenni de már nyügös voltam meg áradt is és megsértődtem a haverjai miatt és elegem is lett és haza mentem barátomékhoz de nem szoltam neki h megyek csk elindultam ők is ottvoltak látta is és nem jött utánam aztán hazamentem és vártam hátha jön majd.. aztán rá 2 órára jött utánam ami rosszul esett de hát nem lehet mindig nyilván az amit én akar mondjuk azért picivel hamarabb is jöhetet volna:/ aztán nem beszéltünk és kivoltam ngyon meg már elötte is sírtam h egyedül vagyok aztán rengeteget sírtam és csak hallgatta és egyre roszabbul éreztem magam hogy leszarja.. és tök ideges volt meg mondta hogy hagyjam már abba a hisztizést és bujtam oda hozz probáltam puszilni de csak tolt el meg nem engedte és nem akart semmit aztmondta majd holnap megbeszéljük de nem tudtam aludni addig csak rosszul voltam egyre jobban hogy miért ilyen hogy miértnem bujik már oda a francba ha látja hogy ennyire kiagyok és semmi és nem tudom miért van ez.. lehet éretlen a kapcsolatunkhoz mert eddig nem volt komoly neki , nem tudom:/
2014. máj. 20. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. A sírást egyszerűen nem bírja, akkor még inkább eltávolodik.

Próbálj meg te először lenyugodni, odamenni hozzá és kedvesen elmondani, hogy nem akarsz veszekedni, normálisan akarod megbeszélni a dolgokat, és csak nyugodtam értelmesen mondd el neki, hogy szerinted miért neked van igazad stb.

Próbáld meg megfogni a kezét közben, vagy tedd a karjára a kezed és nézz a szemébe, kicsit mosolyogj. Add tudtára, hogy fontos neked a kapcsolat, és ha még mindig undok/nem törődöm veled, azt is NYUGODT HANGNEMBEN közöld vele, mondd meg neki, hogy a viselkedése rosszul esik neked.

2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát probáltam lenyugodni mondjuk még picit könyezett a szemem de mondtam neki hogy beszéljünk már meg bujtam oda hozzá meg ölelni probáltam de ieges volt nagyon és aludni akart mondjuk így hajnali 3 kor lehet hogy elöbb kellet volna lenyugodnom és probálni beszélni ne utóbb mert így még rá tettem a tűzre
2014. máj. 20. 21:53
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
Nem lesz könnyű kapcsolatotok, teljesen mások az érzelmi megnyilvánulásaitok, mentalitásotok.
2014. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy igaza van az előttem szólónak.


Nem lesz egyszerű kapcsolat, másik vagytok érzelmileg.

2014. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt hittem csak az en baratom ilyen... van egy megoldas... NE SIRJ ELOTTE
2014. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!