Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? Bi lenne?

Figyelt kérdés
Van egy haverja, akivel már gyerekoruk óta ismerik egymást. Már komolyan kezdek féltékeny lenni a srácra, mert füttyent, a barátom meg már rohan is pitizni neki, mint valami pincsi. De ez csak akkor van ha a haverjának épp nincs barátnője, mert akkor le se sz_rja a barátom fejét. 5 forintért az emberkereskedőknek is odaadná. Ha meg szakít a csajával akkor rögtön előveszi, hogy menjen vele "vadászni". De amúgy annyira szerencsétlen ez a pasi, hogy inkább a barátomat küldi a nők elé, hogy hozza oda őket neki, mert ő egyedül nem mer odamenni. Persze ezt a barátom nem szokta megtenni, de azért ez kit nem zavarna? Csomószor volt olyan hogy szó nélkül lelépett, otthagyva egyedül a barátomat az éjszaka közepén... És mégis lohol utána. Egy buliban a srác részegen hágó mozdulatokat imitált a barátomra, azon is csak röhögtek. Hát én akármennyire jól kijövök a barátnőmmel, még poénból sem csinálok úgy mintha épp dugnám... Kiránduláson is azon rinyált, hogy ő nem alszik sátorban velem, mert ő kocsiban akar aludni a haverjával... Hát mondom akkor aludj, legalább végre közösülhetsz életed szerelmével. Erre a barátom meg megsértődött meg veszekedett velem hogy én mit képzelek, hogy leb_zizom. Ilyenkor most mi a franc van?
2014. máj. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A haverja összekeveri a barátságot a baráts eggel. Én a helyedben koccoltatnám a pasidat.
2014. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írj egy kor úgy könnyebb kritikát írni a szerelmi életetekről
2014. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 22, a barátom 24. A haverja 28 éves.
2014. máj. 9. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van mindezek után: análisan szereti veled csinálni?

Ha igen, tudod mi a helyzet! :D

2014. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne aggódnod, szerintem csak a korkülönbségükből adódóan tiszteletet érez a srác iránt (valami olyasmi lehet a szemében mint egy báty, egy fontos példakép). Ami a "hágó mozdulatokat" illeti valószínűleg inkább csak poén volt. Esetleg beszélgess el vele arról, hogy kívülről kicsit bu*snak néz ki a dolog. (Persze te nem is feltételeznéd róla, csak megemlíted)
2014. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

28 éves haverom nem bi..

A haverjaval sokat ilyesmit csinalni poénbol, részegen...nekem nem fura, szoros barátságoknál, közösségeknél látni ilyet..baromkodás, és meg merik tenni emrt a másik nem érti félre..

Nálnuk lányokkal is volt hasonló...

És én tudo , ogy nem vagyok bi, kiváncsiságból volt lánnyak csókom..nem izgat..tehát teljesen hetero vagyok..


Az, hogy ugrik neki mindenre baromi bosszantó elhet..se nincs köze a nemi orientációjához..

Barátságukban a haver a domináns, nagyon erősen,.. És ez a barátodnak nem okoznonsot...sőt...

Ati kacsolaotok is valószínűleg akkr fog működni, ha te sominans leszel abban..

2014. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!