Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csal ennyi srác tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal ennyi srác tarskeresőn a képeivel?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a Tinderre gondoltam, mert jelenleg azt használom. De már sok ilyen esetem volt.


Pl. volt egy srác, aki bejelolt Facebookon, találkozó még nem volt, mert külföldön volt, aztán megjelöltek egy képen, és látom, hogy tiszta sörhasa van... A képein tök sportos.


Egy másik srácra rakerestem Facebookon, és az egy jól sikerült profilkepet leszámitva totálisan nem is úgy néz ki...


Volt olyan is, akivel Tinderen elég sokat beszéltünk, aztán szintén az volt, hogy Facebookon meg kb. rá sem ismerni.


Ennek mi értelme van? Ha valaki randizik velük, úgyis észre fogja venni ugyanezeket.

Én direkt mindig újabb képeket töltöttem fel az ilyen oldalakra, mert pár hónap alatt is sokat tud változni az ember külseje, hajviselet akár, szőrzet, bármi.

Így már abban sem lehet bízni, ha kép alapján bejön valaki. :/


24L


2019. dec. 27. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla játszmázás a lájkokért/matchekért, ahogy a nők is csinálják.

A dinnyét is azért fújják le h "vonzóbb legyen" a vásárlónak, tisztán ennyi az oka, kelendőbbek akarnak lenni aztán meg amikor meglátod, szembesülsz majd a kínai minőséggel :D

2019. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fej nem mindig elég, alatta sok meglepetés éri az ember...hozzáteszem sok ilyen nőbe is bele lehet futni.
2019. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy tinderen annyi a csinos lány, de egyébként meg kilóra ugyanolyan az összes. Ugyanaz a profil, ugyanaz az értékrend (semmilyen), ugyanaz a leírás (intelligencia elvárt, tudok bunkó/ari lenni, imádom macskákat/kutyákat/nyulakat, kávé, cigi). Te melyik vagy?
2019. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én badoon vettem észre ezt. De úgy, hogy van élő közvetítés, és a videóban szereplő nők szöges ellentétei a képen szereplő nőknek. A képeken mindegyik úgy néz ki, mint egy szupermodel, a videóban viszont teljesen mások.

A képeken mindegyik tetszett, a videóban talán 1.

2019. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert pl. itt is állandóan azon megy a rinya, hogy a nők mennyivel jobbak mint a férfiak, mert gyönyörűek ellentétben a férfiakkal, akik sörhasúak, kopaszodnak, őszülnek, ráncosak.


Na most a férfiak is elkezdték használni a PhotoShopot és lám: már készen is vannak a jó pasik a jó csajoknak. És akkor mi még nem is sminkelünk, tehát csak fele annyi a csalás.:) Szerinted az a férfi aki randira megy, hányszor lát 5-10 évvel idősebb és ugyanennyi kilóval nehezebb nőt élőben a képeihez képest?

2019. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
fogadd el, hogy a férfiak változnak, és ahogy öregszenek, úgy nemesedik mindegyik kivétel nélkül, mint a jó bor. A nők meg vénülnek, ez köztudott. Amúgy meg a társkeresőkön a nők java 30 felett 25 éves kori képeit rakja fel mind. Akkor meg? A sörhas meg szexi. Ennyi, fogadd el.
2019. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt miis kérdezhetnénk tőletek 🤷‍♂️ 24/f
2019. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok lúzer pasi így akar csalni.
2019. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy digitális kamu világban mégis mit vártok? A mai 20-as generáció többségének sosem lesz saját családja, mert az értékrendje és az önzősége miatt már képtelen lesz arra, hogy áldozatokat hozzon. Marad a sok kamu, majd +20év és ott lesz a sok-sok kiégett roncs. A mai online társkeresők 98%-ban csak és kizárólag a szexuális vonzalmon történő kiválasztásra vannak hangolva. Kamu regek, kamu nők, kamu pasik. Párkapcsolatból, házasságból kikacsingató embereket ne is említsük. Hát nem lennék ma 20 éves, egy tragédia ez a rendszer.
2019. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!