Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos nők, mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos nők, mi az, ami nem tetszik magatokban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az önbizalomhiányos aki szereti a testét de rákiabálják, hogy nem szép a nem tudom mije. Azok fejében van valami baj akik a szabályosat, az ideált kergetik.
2019. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
A valódi önbizalom nem függ attól, hogy nézel ki. A valódi önbizalom egy belső állapot, aminek a létéről te döntesz. Nekem teljesen pattanásos arccal is volt önbizalmam. Nem befolyásolt, mivel nem hagytam. Az, hogy jól érzed magad e a testedben és van e önbizalmad, az csak és kizárólag a te döntésed.
2019. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Magamon semmi. Utálom minden testrészemet. Biztos, hogy baj van a fejemben, de nem tudok ellene tenni. Mit csináljak?
2019. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Mások csinosnak mondanak, én nem tetszem magamnak. Egy-két dolog van, amit szeretek magamon.
2019. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Nekem nem így nyilvánul meg a dolog. A külső annyira sosem érdekelt, se másnál, se nálam.

Nálam cselekvéseknél van ilyen. Nem érzem azt, hogy "meg tudom csinálni" vagy, hogy amit én csinálok az értékes lenne, ezáltal én is értékes személy lennék.

2019. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
leginkább a magasságom (túl alacsony vagyok)
2019. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Pattanásos az arcom leginkább ez zavar.
2019. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Az arcom a legjobban,utána az alakom,de talán ennél is jobban a személyiségem.Üres vagyok,tartalmatlan,visszahúzódó,rettentő unalmas.20/l
2019. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem tetszik hogy lapos vagyok, nincs mellem de úgy fullon...

Lehet van köze annak is hogy 12-3 éves koromtól kaptam a savazást kb 17-8 éves koromig, mindennap kb 20-30x, de ez van.

Magamnak akarok tetszeni, nem a másik nemnek, arányos testet akarok és szerencsére meg lehet valósítani😄 már több mint a harmada megvan a műtét árának😂

2019. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy egyszer olyan a hajam mint papucs orrán pamutbojt, egyszer meg kifordított bundakesztyű. Fogalmam sincs épp melyik van, csak a szembejövők/szembenülők arcán látom hogy egyszer imádás van 5 percig, aztán meg fintorgás. EZ megvisel, mert én közben ugyanaz az ember vagyok, nem változtam. Nem tudom sose mennyire vagyok formában, hová fújódtak a tincsek.... Tudom, hajlakk, de azt meg utálom.
2019. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!