Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gátlásosabb, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásosabb, önbizalomhiányos lányok, ti hogyan mutatjátok ki, ha tetszik nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

Egyszer "barátilag" találkoztam egy ilyen lánnyal, elég sokat beszéltünk "személytelenül", és mindketten meg akartuk ismerni személyesen is a másikat. Szóval beültünk kávézni, beszélgetni, jól éreztük magunkat. Ahogy a lány ott ült velem szemben, sokat mosolygott (rám is), de gyakran lesütötte a szemét. Szerintetek lehet, hogy bejöttem neki? Vagy milyen látható jelei vannak annak, ha egy ilyen típusú lánynak tetszik egy fiú? Azoknak a fiúknak a válaszát is várom, akiknek van ilyen lányokkal tapasztalata. Lehetőleg normális hozzászólásokat kérnék, köszönöm.

Ui.: a tartalmas, normális válaszokat zöld kézzel értékelem. :)



2012. dec. 28. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell zöld kéz.
2012. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy találkozóból semmi nem derül ki :S ha keresed és szívesen eljön veled még találkozni,akkor már van némi esély!
2012. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első: akkor adjak pirosat? :)
2012. dec. 28. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Keresd még és majd kiderül
2012. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Igen, de szerintem azért elsőre is lejön az, hogy valaki szimpatikus-e a másiknak, vagy nem. Lehet, hogy pl. a vonzalom nem alakul ki, de attól még előfordulhat, hogy megvan a tetszés egyik (vagy mindkét) fél részéről. Ha te találkozol valakivel, valószínűleg te is meg tudod ítélni, hogy tetszik-e neked az illető, vagy nem, pedig lehet, hogy alig beszélgettek pár perce. De abban igazad van, hogy a többi a későbbi találkozókon dől el.
2012. dec. 28. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont olyan vagyok mint a kiszemelted. XD


Én ha olyannal beszélgetek aki bejön, akkor ideges vagyok, lesütöm a szemeimet, néha nagy nehezen belenézek a szemeibe, aztán nem bírom tovább és másfele nézek. Szerintem a fejem is piros olyankor, de ezt annyira nem tudom :D Ja meg akaratlanul is vagy vigyorgok mint egy hülye, vagy elcsuklik a hangom, furán beszélek olyankor. Próbálok okosakat mondani, de ugyanakkor vicces is lenni. Vagy megkukulok és csak tőmondatokban válaszolok, kérdezni egyáltalán nem merek, vagy ha igen, akkor csak azt ami szorosan kapcsolódik a témához.

De ugyanakkor meg megjegyzem minden szavát annak aki tetszik. Nagyon durván vissza tudok emlékezni hogy miket mondott, vagy hogy milyen ruha volt rajta stb.

2012. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6.

Dikk.. beszarok! :D

eddig csak megfordult bennem a kérdés, hogy lehet hogy tetszem az egyik lánynak.. hm.. majd rákérdezek, mert kb azt vettem ki a viselkedéséből, és szavaiból + 99% igaz :D

kedves kérdező! majd ha eszemben lesz, még írok miután rákérdeztem :)

2012. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: Hát akkor lehet, hogy neki nem jöttem be. :( Nem emlékszem arra, hogy pl. a hangja elcsuklott volna, vagy hogy nagyon "furcsán" beszélt volna. Kérdezgetett is engem, de nem annyira kimerítően, jobbára inkább én kérdezgettem őt. Az a baj, hogy nem tudom, mit lehet "elvárni" egy gátlásos lánytól, milyen a viselkedése. Így nem tudom, hogy szimplán nem érdekeltem annyira, vagy azért viselkedett úgy, ahogy, mert zavarban volt, és csak nem tudott "kiteljesedni".
2012. dec. 28. 21:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Jó, azért ne vonj le az én viselkedésem alapján semmit. Én csak egy példány :D vagyok.

Meg ez a hang elcsuklás sem mindig van, vagy kérdezni is szoktam néha ha arról van szó, csak ez ilyen általános jellemzés rólam. Sok srác tetszett már, mindnél más voltam.


Meg ez a szemlesütés is van akinél ezt jelenti van akinél azt. Pl múltkor beszélgettem egy fiúval (nagy-nagyon tetszett) és szokásos: nem mertem sokáig a szemébe nézni, másfelé néztem stb. és ő sem nézett az enyémbe, mintha zavarban lett volna, de lehet én hoztam zavarba hogy ilyen hülye vagyok....

Szóval én már azon agyaltam hogy talán tetszem neki, erre kiderült hogy 2 éve van neki barátnője...Szóval ez a dolog sem 100%-os, sőt...

2012. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os,mint ha saját magamat olvastam volna..:)
2012. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!