Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gátlásosabb, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásosabb, önbizalomhiányos lányok, ti hogyan mutatjátok ki, ha tetszik nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

Egyszer "barátilag" találkoztam egy ilyen lánnyal, elég sokat beszéltünk "személytelenül", és mindketten meg akartuk ismerni személyesen is a másikat. Szóval beültünk kávézni, beszélgetni, jól éreztük magunkat. Ahogy a lány ott ült velem szemben, sokat mosolygott (rám is), de gyakran lesütötte a szemét. Szerintetek lehet, hogy bejöttem neki? Vagy milyen látható jelei vannak annak, ha egy ilyen típusú lánynak tetszik egy fiú? Azoknak a fiúknak a válaszát is várom, akiknek van ilyen lányokkal tapasztalata. Lehetőleg normális hozzászólásokat kérnék, köszönöm.

Ui.: a tartalmas, normális válaszokat zöld kézzel értékelem. :)



2012. dec. 28. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alapján nem lehet kideríteni, hogy komolyabban érdeklődik-e valaki irántad. Én pl. a legtöbb új, ismeretlen ember előtt lesütőm a szemem, elég kínosan érezném magam, ha mindenki azt vonná le ebből, hogy érdeklődöm iránta..

Az önbizalom hiányos lánnyal lenni szerintem nagyon labilis, olyanokkal, akik nem tudják, hogy mit akarnak, egy idő után rosszul érzik magukat melletted, és utálattá fajul:D de ez csak saját tapasztalat.

Szerintem valahogy finoman mutasd ki, hogy tetszik neked, annyira, hogy megértse, és lám, hogy reagál? de ne légy már naív, az önbizalom hiányos embereket sem kell megbélyegezni, ha akar tőled valamit, akkor minimum tesz érte ő is valamit, elvégre egy kapcsolatnak két oldala van:))

2012. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

amit a környezetem megértetett velem, sztem nem kell senki szívét kianalizálni és futni utána.:)

Van úgy, hogy odavagyok valakiért, de csak tökéletes plátói szerelemnek mondható, amin nem is kell túl lépni, annak is megvannak a gyönyörei:)) mellette már gátlásosan és rosszul érzem magam, mit számít, hogy tetszik:) Volt aki többnyire megértette, de mégis tönkre ment a kapcsolat, túl kínos volt nekem, de pl. megismertem egy olyan pasit akiből sugárzott a megértés, amolyan laza hippi(és nem a stílusára, hanem a magatartására gondolok), mellette felszabadult voltam és biztosra tudhatta, hogy szeretem:))

2012. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11: Oké, de egy önbizalomhiányos ember mit tesz egy kapcsolatért? Mondjuk egy olyan valaki, aki "lebénul" attól, hogy esetleg tetszhet valakinek, vagy azt gondolja, hogy "á, úgyse kellenék neki stb.". Igaz, én se mutattam ki ennek a lánynak, hogy tetszene nekem, vagy hogy többet szeretnék barátságnál, és az is lehet, hogy mindent elrontottam, nem tudom. Megpróbálok egy gátlásos lány agyával gondolkodni, és arra a következtetésre jutok, hogy inkább csak leblokkolni vagy hitetlenkedni tud azon, hogy neki is lenne esélye. Aki 20 évesen zavarban van attól, hogy kettesben kávézik és beszélget egy sráccal (szerintem lehetséges, hogy én voltam az első ilyen ember az életében), az vajon mit fog tenni egy kapcsolatért? Csak kérdezem, mert tényleg nem tudom a választ.
2012. dec. 30. 20:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mutattad ki? ha annyira lebénulósan gátlásos, mit vársz tőle? Ő nem tudja, hogy bármit is akarnál, és így nem fog lépni ő sem. Pedig lehet, hogy épp epekedik egy társ után, aki egyszerűen szereti és kedves, odaadó hozzá.
2012. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem mertem kimutatni. Féltem, hogy az már túl sok lenne neki. Belegondoltam abba, hogy hogyan reagálna, ha rázúdítanám az érzéseimet, és úgy döntöttem, hogy inkább nem. Lehet, hogy hülyeséget csináltam, de nem akartam őt elveszíteni azzal, hogy elkezdek udvarolni neki. Egy olyan lánynak, aki abszolút nincs hozzászokva még ahhoz sem, hogy így beszélgessen egy fiúval, nem hogy ahhoz, hogy udvaroljanak neki. Tényleg nem tudom, hogy mikor teszek jót vagy rosszat az ilyen lányokkal.
2012. dec. 31. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!