Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha észreveszitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha észreveszitek egy srácon, aki egyébként tetszik nektek, hogy kicsit önbizalomhiányos, még adtok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Tehát egyébként bejön nektek a pasi, minden oké vele, de pl. kicsit zavarba jön, amikor megérint titeket, kicsit tovább vár a kelleténél, amíg először megcsókol, stb.

ilyen esetben adnátok esélyt, vagy ez már kizáró ok?


2012. dec. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nem esélytelen
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, és persze:)
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen volt ezért adtam neki esélyt amikor meg együtt voltunk szép lassan építeni kezdtem az önbizalmát ami jót tett neki
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval megérteném, persze.:)
2012. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 28. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Haha! Itt úgyis azt fogod hallani amit akarsz. Aztán a való életben rá sem néznek az ilyen nyomorékokra. Haha! Recskázz tovább!
2012. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igaza van az előbbinek, szerintem a környezetben lévő lányokra kell figyelni, nem ezekre a válaszokra, hisz nem mond semmit:) Sok embert itt gyűjt önbizalmat, amiről úgy vélem, hogy helytelen. Szerintem az embernek nem is kell meggyőződéseket táplálnia magába, egyszerűen alkalmazkodnia az életéhez. Hülyeség az általánosítás, attól, hogy valaki azt írta, hogy ő olyan lány, még nem jelenti azt, hogy a környezetedben is sok ilyen szingli lány van aki vonzódik hozzád. Amúgy ha nagyon értelmes vagy szép (szóval értékes, különleges ember, nem csak átlagosan jó) akkor megkedvelem általában, nem számít, hogy zavarba jön az csak aranyosság teszi. Részemről inkább ez számít.
2012. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aranyosabbá teszi.
2012. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!