Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagy részének vajon hiányoznak a régi idők?

Figyelt kérdés

Mikor még nem voltak okostelefonok ,FB meg társai . Hanem ismerkedtek az utcán tereken , rendezvényeken, vagy csak én vagyok maradi ?

33f


2019. dec. 22. 06:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook előtti időkben én még gyerek/kiskamasz voltam, nemigazán foglalkoztam az ismerkedéssel. Ha jól emlékszem kb olyan általános iskola 7.osztályos lehettem mire elterjedt a fb, azelőtt az iwiw ment.

Így aztán nincsen saját tapasztalatom arról milyen lehetett csajozni a közösségi média előtti korszakban. Nem jelenteném ki, hogy egyértelműen jobb vagy rosszabb volt. Biztosan volt amiben jobb volt, volt amiben rosszabb. Se a ,,régenmindenjobbvót" hivőknek, se a ,,mostani kor előtt nem volt értelmes emberi lét" mantra szajkózóinak nem adok igazat, ennél kritikusabb és összetettebb gondolkozású vagyok.


A mobil telefon előtt viszont biztosan kockázatos lehetett, hogy ha megismerkedtél egy csajszival és megbeszéltétek, hogy ekkor és ott találkoztok csak imádkozhattál a helyszínen, hogy ott legyen. Nem tudtad felhívni/ráírni, hogy mi van. Késik e vagy elfeledkezett a randiról, közbejött valami netán csak leakart rázni.

Persze aki akar az ma is tud ignorálni simán.


22/f

2019. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!