Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagy részének vajon hiányoznak a régi idők?

Figyelt kérdés

Mikor még nem voltak okostelefonok ,FB meg társai . Hanem ismerkedtek az utcán tereken , rendezvényeken, vagy csak én vagyok maradi ?

33f


2019. dec. 22. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Te vagy maradi, rugalmatlan. A Fb egy lehetőség arra hogy ott is ismerkedj, aztán személyesen folytatódjon.

Az internet segítségével sokkal több emberhez eljutsz és több a lehetőséged is.

2019. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Csak azokat zavar a Fb meg társai akik így nem tudnak labdába rúgni a konkurencia miatt. Vagy is a jó külsejű és pénzes pasik most is könnyen ismerkednek, a nem azoknak meg nehezebb lett mint azelőtt.
2019. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyáltalán nem hiányoznak a régi idők. Szeretem a modern dolgokat és a tech cuccokat. Az már más kérdés, hogy mennyire teszi zombivá az embereket és mennyire rombolja a kapcsolatokat, de aki nem hülye, ott nincs ilyen gond.
2019. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
a lehetőségek csak kiegészültek. Ugyanúgy lehet utcán, tereken bárhol ismerkedni.
2019. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Is is. De ezt a korszakot jobbnak tartom.
2019. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem jöttek volna, nem lett volna lehetőségem annyi nővel szexelni, mint így. A net segítségével, az ország minden zugában szexeltem nőkkel. Hozzá teszem, sem jó pasi, sem pénzes nem vagyok.
2019. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Most is lehet ismerkedni bárhol, csak már kinottel a tini korból, ahol eddig ment, 30 felett nem fog.
2019. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most hogy ismerősöm elmondása alapján renitens vagyok amiért nen használok phaszbookot, hiányoznak a régi szép idők, de azért még így is feltalálom magam. :)
2019. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedtünk mi sehol.

Átlagos lány volta, kis súlyfelesleggel, soha nem jött oda hozzám senki, hogy ismerkedne velem.

2019. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Én azért nem találom annyira szépnek.

Ismerkedni leginkább szórakozóhelyeken tudtunk (akkoriban legalább az még volt minden sarkon. Jelenleg kb 2 hely üzemel).

Vagy aki nem járt el sehová, annak maradt az ujsághirdetés, ahol még kép sem volt feltéve, aztán mehetett vakrandira. Mivel anno 90-es évek elején telefon sem volt minden háznál még vezetékes sem, kissé körülményes volt felvenni az illetővel a kapcsolatot. Az emberek valamivel normálisabbak voltak. A lehetőségek rosszabbak.

2019. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!