Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti járnátok egy ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

-30 éves, 174 cm 74 kg, sportos, de nem kimondottan jóképű (átlagos)

-vállalkozó (szállítmányozó cége van)

-gyakran utazik (USA, Canada 3 havonta 2-3 hét, Európa nagyvárosai rendszeresen, Ausztrália évente egyszer)

-nem milliárdos (van egy budapesti újépítésű 3 szobás lakásom, meg egy új felsőkategóriás német autóm, de abból is a legkisebb modell).

-nem jár szórakozóhelyekre és koncertekre bulizni, nem szereti a felhajtást

-nincsenek rendes barátai, csak munkatársai akikkel nem jár el

-magányos hobbijai vannak (futás a természetben, túrázás, hegyi kerékpározás, külföldön ismeretlenebb látványosságok bejárása, múzeumlátogatás)

-humoros ember, de távolságtartó.


Több dolog miatt is vagyok ilyen, de sokat bántottak gyerekként, a családom is veszekedős volt, a barátokban mindig csalódtam, így az egyetem után 22 évesen eldöntöttem, hogy nem barátkozok komolyabban többet. Az addigi “barátaim” kibeszéltek, lehúztak anyagilag, elszerették az akkori barátnőmet. Utána is próbáltam barátkozni de mindig csalódtam és az első jelek után megszakítottam a dolgot.

Így baráti kör nélkül elég nehéz párt találni. Ha van is egy randi munkakapcsolat által (pl legutóbb elhívtam az egyik partnercégnél dolgozó csajt) akkor amikor kiderül, hogy nincsenek barátaim, nem bulizok, nem vagyok fent a facebookon akkor végeszakad a dolognak. Furcsának tartanak miatta, antiszociálisnak. Legutóbb egy amerikai nővel randiztam, de nem lett belőle sajnos semmi. Chilei származású és azon ment el a dolog, hogy sokat utazok, nem tudok letelepedni állandóra sehol, mert akkor elvesztem a munkámat ami ezzel jár és kvázi munkanélküli leszek. Vagy elmegyek egy konkurens céghez irodába vagy sofőrködni de akkor meg az anyagi dolgok lesznek a nők bajai. Nekem bejött ez az utazó, tárgyalós, ügyfélszerzős életmód.

Volt egy csaj aki le akart húzni anyagilag, azért jött össze velem. Azt hitte gazdag vagyok (az instagramos értelemben), eljött velem az USA-ba, aztán azt hitte hogy egy medencés luxuslakásban fogunk lakni amit ki lehet tenni az oldalára, közben meg a szokásos napi 150 dolláros átlagos airbnb lakásokba mentünk lakóparkba. Az út közben lelépett, bejelentette hogy néhány barátja Vegasban van és elhívták bulizni. Tudta hogy én oda nem megyek, buliba meg végképp nem, így megvolt az indok az összeveszésre. Utána hallottam vissza, hogy micsoda csóró vagyok és mást gondolt rólam.

Sajnos nincs társaságom így nem találkozok, nem ismerek átlagos, tisztességes, rendes nőket. Modellnek nem kell lennie, az nem szempont nálam, meg az olyan nőket úgyis elszereti majd valaki.

Azért írtam harmadik személyben a kérdést mert nem csak rám vonatkozik, hanem általánosságban, ha ismernétek egy ilyen pasit.


2019. dec. 19. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen.
2019. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!