Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatalabb (23 éves) lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb (23 éves) lány hol találhat érettebb férfit (50+)?

Figyelt kérdés

Nem a pénz érdekel és nagypapa komplexusom sincs, egyszerűen csak az idősebb férfiakat szeretem

Társkeresőn gondolkodtam, nem tudom, hogy ott mennyire akarnának ezek a férfiak vagy már túl kislány lehetek nekik és nem akarnának, ettől félek nem kell helyes pasinak lenni lehet korának megfelelő pocakos férfi is csak idősebb legyen.


2019. dec. 17. 20:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akik itt a pénzt mondogatják annak mondom hogy az előző pasim 56 éves volt úgy hogy festőművész... jóformán éhezett. Általában én adtam neki mindig pénzt ennyit a Vajna Timikézésről..
2019. dec. 17. 21:13
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz pénz
2019. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Sok ilyen nő van, meghalt ugye a napokban Benkő Dániel. A párja is huszonéves, pedig Benkő annyira nem volt dúsgazdag (persze nem átlag proli sem).
2019. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jelentős korkulonbseg, jó eséllyel a seypartnert látják benned, de persze biztos van kivetel
2019. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként itt az a legnagyobb gond hogy egy idősebb férfi nem akarná elhinni hogy vonzódik iránta öszintén egy fiatal lány, ahogy látod az itteniek sem akarják elhinni hogy nem a pénz ami motivál
2019. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
13. Na Benkő Dániel nagyon bejött...
2019. dec. 17. 21:18
 17/20 anonim ***** válasza:
A személyisége? Te beteg vagy, vagy utálod magad.
2019. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Némileg trollgyanús kérdés. De ha nem, ez némileg hihetetlen számomra. Ez kissé periférikus gondolkodás. Annyira, hogy még az sincs kizárva, hogy ismerlek élőben is (sok ilyesféle embert ismerek élőben, akik "kissé" atipikusak). Nem vagy véletlenül nyilas csillagjegyű? Érdekel téged az iparművészet?
2019. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18. Olyan ritka dolog ez? De igen nyilas vagyok, a művészet minden ága nagyon érdekel, imádom a művész embereket, férfiakat, ez nekem hipervonzó
2019. dec. 18. 07:36
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Akkor ezek szerint ismerlek :)

Ne félj, nincs semmi bajom veled. Szimpatikus vagy emberileg (na meg külsőleg is :D) számomra. Értelmes vagy. Nem sok olyan nő van manapság akikkel lehet olyan elvont, komplex témákról is beszélgetni, mint te. :)

2019. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!