Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki úgy emelkedett fel, hogy gazdag férfiakat csábított el?

Figyelt kérdés

Semmihez nem értett, de egy valamihez igen, a pasizáshoz.


És a férfiak elkezdték pénzelni, meg benyomták ilyen-olyan munkahelyre, ma meg már sportkocsival jár.



2019. dec. 5. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
"Emelkedett" lol
2019. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Jól tette. Amíg van kereslet, kínálat is lesz.
2019. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Kapitalizmusban belefér, valahogy boldogulni kell :)


Én suli után veszélyes embereknek dolgoztam (kilakoltatás), törvényes volt, de veszélyes, jól fizetett... és most van egy jól menő saját vállalkozásom. Megérte, főleg, hogy aki nem mert belemenni, az még árufeltöltő vagy pizzafutár :)

2019. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ügyes, talpraesett, életre álló.
2019. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

#3

Én meg egyetem alatt párszor sugar baby voltam. Mert nem akartam havi 30 ezer forintból eltengődni. Ma viszont komoly munkám van és tisztességesen dolgozok is. Szükség nagy úr. Választattam volna a nélkülözést is, de minek, ha van más út.

2019. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Na, innen már csak pár lépés, hogy legitimizáljuk a vagyoni okokból elkövetett emberölést vagy a nagyobb összegű rablásokat, a szervezett bűnözést, mondván "valamibű íni kell", "kapitalizmusban belefér" "aki tökös ezt teszi" stb.


...

2019. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha a Habsburg dinasztiánál nem itéljük el akkor mi jogon itélnénk el ugyanezért egy hétköznapi embert?
2019. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

#3 vagyok


"választhattam volna a nélkülözést is" - Én is, de láttam gyerekkoromban, hogy az milyen... ez sokszor eszembe jutott, amikor kopogtattam az ajtón, és mellettem lihegett a kutya, meg a munkatársam szorította a pórázt, hogy ha esetleg minden rendben megy, ne tépje szét az embert a kutya... (Csak egyszer volt baj, mikor az idióta fejbe rúgta a németjuhászt, és azt hitte, időben becsapja az ajtót.)


"valamibű íni kell" - a törvények változnak, de a túlélési ösztön az úgy jön, aztán eldöntheted, hogy vadászol vagy rád vadásznak, küzdesz vagy feladod :)

2019. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Vannak ilyen férfiak is, lelkük rajta.
2019. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

#8


Éljen soká a dicső anarchia, a primitív ösztönök tombolása.

2019. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!