Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik nem is akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik nem is akarnak gyereket, csak az egyenlőséget hangoztatják, milyen alapon követelnek maguknak gazdag pasit?

Figyelt kérdés
Mindig az a duma hogy azért kell a gazdag pasi, hogy ha jön a gyerek, akkor legyen, aki eltartsa a nőt. De ha egy nő nem akar gyereket, meg elismeri a nemek közötti egyenlőséget, az milyen jogon várja el, hogy az egyenlő férfi legyen gazdagabb, és tegyen a feneke alá mindent?
2019. nov. 16. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Neked nincs mit csinálnod?
2019. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Kétlem hogy bárki is gazdag pasikt KÖVETELNE. Vagy úgy egyáltalán társat.



Te miért is KÖVETELSZ magadnak jó nőt? Mire fel?



(A hétvégi sulit is be kéne vezetni.)

2019. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert a nők tudják, hogy a pasik hajlandóak fizetni költséges, gyönyörű, de felesleges...sőt, sokszor haszontalan dolgokra is.

Pl.: Hátsókerekes, 2 üléses, 500 lóerős, kabrió, sportkocsi 50M-ért.

Miközben van BKK, meg van használt kocsi 500-ért.

2019. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ki követel?

Amúgy meg ha egy 30+, főleg 40+ pasi fiatal nőt akar, akkor valamit nyújtania is kell ami ellensúlyozza a korát.

2019. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem unod magad? Neked nem mindegy, hogy ki mit szeretne?
2019. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Én még sosem láttam gazdag pasit "követelő" nőt. Elvárás az lehet, hogy létezik, de a követelés ebben a kontextusban egyenesen röhejes.
2019. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert önmaguknak nem tudnak normális élete teremteni.Hány nőt ismersz aki saját erőböl vitte valamire?
2019. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem követeltem gazdag pasit. Igen, most volt egy időszak, hogy ő tartott el, de igazából a közös vállalkozásunkból, amiben nekem elég fontos szerepem van, viszont nem vesz igénybe annyi munkát számomra, hogy ne dolgozzak mást mellette. Mi azért akarunk jómódúak lenni, hogy legyen egy szép házunk és mondjuk évente kétszer el tudjunk menni nyaralni, ja meg persze, hogy most már jobb autóra váltsunk. Egyébként nem várom el, hogy több pénzt keressen a párom, mint én. Volt olyan, hogy épp én kerestem többet, plusz egyáltalán nem kell semmit se a fenekem alá tennie, mert igazából kettőnk közül neki pl ruhák, szépségápolás, parfüm stb terén sokkal nagyobb igényei vannak, mint nekem, én csak azt veszek, amit tényleg nagyon kell.
2019. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#3

Miért lenne felesleges egy kabrió?

Ültél már benne egy percet is?

Igen a BKK lehet neked jó a sok ,,norvég cserediákkal nyomorogva jó bűzben,biztos a nő ha neked kiöltözik értékelni fogja,hogy miniszoknyában magassarkúban hidegben BKV-ztatod.


Az élethez stílus kell meg az embernek ha nincs stílusa az nagy baj,pont azon palikák lovagolnak ezen akiknek se stílus érzéke,se ambíciója nincsen hanem el van,ez a magyar palik 85%-a,gazdagoktól és sikeres emberektől sose hallom,hogy nekik ezek a dolgok problémák meg,hogy vannak az igazi nőknek elvárásaik.


7-es tudnék neked mutatni 25 éves csaj projektvezető 600e nettó.

30 éves haverom kolléga nője 28 éves kora óta komoly vezető egy amerikai multinál.


De tudok mutatni 40 éves 2 diplomás palit szobát bérel na ez a gáz dolog.

2019. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4es jó kis szalmabáb. A legtöbb csaj gazdag ÉS fiatal pasit akar.
2019. nov. 16. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!