Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire zavaró, ha a férfinak van mellszőre? 21/F

Figyelt kérdés
(Ezen kívül csak a láb, kar szőrös)
2019. dec. 5. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt.
2019. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem a szőr hiánya taszít. De komolyan, annyira, hogy egy sportos, izmos férfi teste is tök közömbös, ha nincs rajta szőr. Persze nem dzsungel, tartsa karban, de legyen.

31N

2019. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Sokáig azt hittem, hogy nem zavar, az előző páromnak elég rendesen szőrös is volt a mellkasa, nem okozott gondot. Jelenleg egy olyan férfivel alakulnak a dolgaink, akinek nem szőrös a mellkasa, és megdöbbentem magam is hogy mennyivel jobban szeretek hozzáérni, cirógatni ,stb. Fel sem tűnt, hogy az előző kapcsolatomban ezt hanyagoltam.

Egyébként szerintem ez is olyan, mint a szakáll vagy a hajszín ,vagy bármi más kérdése, vagy tetszik vagy nem, de csak emiatt senkit nem jegelek.

Egy viszont biztos, hogy ha szőrös a mellkasa,azt ne gyántazza vagy borotválja csupaszra, mert megbolondulnék, amíg nő vissza és bök.

2019. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavaró,èn szeretem ès szexi ha egy ing úgy Van kigombolva hogy picit kilátszik 😊

Volt olyan barátom aki mellkasàt borotvàlta mert izmos Volt és neki úgy tetszett,szive joga,de mégsem talàltam szőr nélkül férfiasnak pedig jò teste Van.

2019. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a páromon szeretem, a többieken semleges hogy van e vagy nincs (pl strandon mindegy ha látok ilyet is olyat is)
2019. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!