Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Zavaró, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavaró, hogyha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés
Zavaró tudd lenni,hogyha egy lány erős? Mármint úgy értem,hogy erős,hogy szeret erő emelni.Nem űzi sportjaként de szeret súlyosabb dolgokat megemelni. Lány létére feltudja az embert emelni persze azért nem minden embert tudd felemelni de +90kgos embert felkap a levegőbe és elsétálgat vele.Zavaró,hogyha egy lány fizikailag erős?

2019. máj. 11. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez nekem nagyon cuki!
2019. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hozzá kell azért tenném, hogy igazából akkor cukor, ha a hölgy ki is néz valahogy.
2019. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"tennem"
2019. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
zavaró.
2019. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, ha ész nélkül és tudás nélkül csinálna, mert könnyen össze lehet szedni komolyabb sérülést is.
2019. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eros, akkot nekem nem konne be ilyen alak, tul izmos. Nekem vekonyabbak jonnek be
2019. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de egyetértek egy korábbi válaszolóval: inkább űzze szakszerűen sportként, minthogy random bemelegítés nélkül, helytelen testtartással emelgessen össze-vissza nagy súlyokat. Én is kemény edzést csinálok, bár eddig csak saját súlyosat, a súlyemelést csak mostanában kezdtem el, de még így is felfogom ésszel, hogy minden szabályt betartva is lehet sérülni, aminek egész életre kiható következményei lehetnek. Ha valaki még pluszba kockáztat teljesen feleslegesen, ráadásul idióta módon, az nem pozitív tulajdonság.

Az erő önmagában nem hiszem, hogy gond, legtöbb edzőtársam, akik már erőemelést is végeznek kifejezetten vékonyak, csinosak, formásak. Nincsenek agyon szálkásítva, hétköznapi ruhában, szituációban nem is lehet róluk megmondani, mennyire erősek.

2019. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most még lehet hogy nem zavaró, de pár év múlva mikor hát- és gerincproblémái lesznek, akkor majd ne csodálkozzon.
2019. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maga ez a tény nem zavaró. Viszont a hozzá tartozó testalkat valószínűleg nem túl vonzó.

Példa 5.10-nél:

[link]

5.10-nél

2019. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!