Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen egy feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen egy feltűnően szép lány?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Tud logikailag összefüggő mondatokat alkotni.
2019. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Elsősorban külsőre vagyok kíváncsi. :)


Képet is linkelhettek!

2019. márc. 24. 15:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Ismerősöket nem akarok mutogatni. Van valami oldal, ahol van sok emberke képe és lehet válogatni?
2019. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk ő:

[link]

Tudom van rajta vakolat rendesen, de akkor is megvan egy alap szépsége.

2019. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Magas, sportos, elegáns,stílusos és ápolt.


Pl.:

[link]

2019. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a "stílusos" az erősen szubjektív, mert nekem például az általad belinkelt nő ruhájáról az jut eszembe, hogy kb. így képzelek el egy jól öltözött fejőlányt egy svájci tehenészetben a 80-as években. xD
2019. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sok barátja van, nem akar mindig a figyelem középpontjában lenni, nem irányítja a társaságát, nem diktál normákat, nem élvezi ha egy csapat srácot hülyíthet vagy csak egyet. Megjelenése átlagos, nem kirívó, stílusa barátságos és van humorérzéke.
2019. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Hát, nekem úgy nézne ki egy ilyen angyal, mint Budai Ivett, Avril Lavigne, Szabó Erika, Radics Gigi, Nika, Sarka Kata, Szabó Zsófi, Czippán Anett, Dua Lipa vagy Demi Lovato. Sok fajta arctípusú babát szeretek, ez csak néhány példa volt.
2019. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A 7# es nagyon szép lány és kisugárzása is van.
2019. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet egy lány úgy is szép, ha nincs pisze orra?
2019. márc. 24. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!