Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen egy feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen egy feltűnően szép lány?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2019. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De az. Amúgy szép lány.
2019. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

"Milyen egy feltűnően szép lány?"


"Tud logikailag összefüggő mondatokat alkotni."


Azért szívesen megnézném a reakciókat a hozzászólásomra, ha nőként arra a kérdésre, hogy


"Nektek milyen személyiségvonások tetszenek egy férfiban?"


azt válaszolnám, hogy a széles váll, keskeny csípő, sportosan izmos test, szőrös mellkas és 12-14 cm-es péniszméret. xD

2019. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

16-os, beelőztél :DD


kb. a válaszok fele ezen a szinten van:

"Hogy néz ki szerintetek egy szép autó?"

- Legalább 180 km/h-val tud menni, van benne légkondi, és 5 személy kényelmesen elfér benne.

2019. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%

A másik kedvencem a "megjelenése átlagos".


Értem. Szóval az a feltűnően szép, akinek a megjelenése átlagos. Makes sense.

2019. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés egyértelműen azt sejteti, hogy kinek milyen kinézetű nők tetszenek. Ez egyéni ízlés kérdése, én felsoroltam konkrét példákat név szerint, hogy szigorúan kinézetre kik tetszenek, de sorolhattam volna még sokat. Erre meg lepontoztak. Nem értem, hogy valakinek az egyéni ízlését miért kell ilyen szinten megítélni. Pedig akiket soroltam, azok igencsak mutatós nők, szerintem a legtöbb férfinak tetszenek. De lehet, mégsem az ittenieknek, ezt viszont nem kéne szerintem pontozni. Én senkit sem pontozok semerre ennél a kérdésnél, mert tudom, hogy ez egyénileg változó. De mindegy, nem érdekel, nekem ezek a nők tetszenek többek között, oszt jó napot.
2019. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

Olyan nők, akiknek ilyen világos a bőrük, magasak, emellett fekete hajuk, és/vagy zöld/kék a szemszínük:

[link]

2019. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Fiúk, a 7-est leszámítva ennyi átlagos vagy ronda nőt még életemben nem láttam, mint amiket itt belinkeltetek.
2019. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igazából 36 éves koromra jöttem rá hogy hiába feltűnően szép egy nő, az sosem olyan belsővel fog rendelkezni mint ami nekem bejön...

Sokkal inkább azok akik nem olyan szépek....

2019. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
# Csak jelzem, fiú vagyok.
2019. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!