Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, titeket milyen ruhában nyűgözne le legjobban egy lány?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki dobott, egy "közelebbi megismerkedés" után... tudom buta vagyok de egyszerűen odavagyok érte, restellem is magam hogy hogy lehetek olyan hülye hogy folyamatosan megaláznám magam, csakhogy legalább egy jó szava legyen hozzám...


nyárn lesz egy buli ahol mind a ketten ottleszünk és le akarom nyűgözni... (újabb ostoba húzás)


most találkoznék vele kb. utoljára mert költözik külföldre én meg az ország másik felébe...


szóval a kérdés a kérdés :D


2019. márc. 13. 19:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt lehagytam hogy olyan teltebb idomokkal rendelkezem... nem vagyok duci, viszont a mellem nagy
2019. márc. 13. 19:34
 2/15 anonim ***** válasza:
2019. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy erre a default válasz az, hogy meztelenül. (?)


Szóval meztelenül.

2019. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuuuhuuu ha megalazod magad akkor nem csoda hogy nem kellesz neki... legyen egy kis tartásod már! Lehet hogy csak azért vagy érte oda mert dobott...


De ha a kérdésre választ akarsz akkor válaszolok szeretem az igazán lányos/nőies ruhákat nem azokat amikben a - k u R V á k járkálnak hanem olyanokat amik azért takarnak de azert lehet látni hogy nő vagy

2019. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értitek már meg, hogy nem a ruha a lényeg?
2019. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Hmm szerintem meg sokat számit hogy egy nő hogy öltözködik lényegeben vissza tükrözi a személyiségét
2019. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges futnod utána vagy akár csak lenyűgözni ( értem a célt ), de ezt Te is tudod. :)


Ez esetben szerintem olyasmi kellene, ami kihangsúlyozza a melleid, ha ilyesmi a cél. Nem vagyok nagy bulizós, de erre sok ruhadarab megfelel, akár egy egyszerű top is...

2019. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye vagyok :'D
2019. márc. 13. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha a lényeg, tehát leginkább meztelen. 😊
2019. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak sajnálni tudlak, hogy ennyire szeretethiányos vagy és nincs önbecsülésed, tartásod, tiszteleted magad felé.

Anyukáddal és egy pszichológussal beszélgess el erről.

2019. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!