Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, titeket milyen ruhában nyűgözne le legjobban egy lány?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki dobott, egy "közelebbi megismerkedés" után... tudom buta vagyok de egyszerűen odavagyok érte, restellem is magam hogy hogy lehetek olyan hülye hogy folyamatosan megaláznám magam, csakhogy legalább egy jó szava legyen hozzám...


nyárn lesz egy buli ahol mind a ketten ottleszünk és le akarom nyűgözni... (újabb ostoba húzás)


most találkoznék vele kb. utoljára mert költözik külföldre én meg az ország másik felébe...


szóval a kérdés a kérdés :D


2019. márc. 13. 19:32
1 2
 11/15 Diavolino44 ***** válasza:

Azt a testalkatot szeretem a legjobban! ;)


Amúgy, szerintem valami feszülős egybe ruha ami nem ér csak combkozepig maximum, de kihangsúlyozza a melledet s a fenekedet.

2019. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"nyárn lesz egy buli ahol mind a ketten ottleszünk és le akarom nyűgözni... (újabb ostoba húzás)"

Ha kiteszed a kirakatba mindenedet, akkor egy darab húsnak fog nézni (ahogy valószínűleg eddig is). Miért akarsz még mélyebbre süllyedni és miért alázod meg magad ennyire?

Ha meg tetszenél neki, saját magad miatt, a személyiséged miatt, azért amilyen vagy, akkor egy laza csinos ruhában is tetszenél, mindenféle feltűnő cucc, vagy vetkőzés nélkül is.

Viselkedj nőként és ne fuss utána. Ez most lehet, hogy szar, de hidd el, pár év múlva visszatekintve örülni fogsz, hogy nem mentél le kutyába, csak hogy rád nézzen.

2019. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérlek ne alázd meg magad.

Amúgy:

[link]

2019. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legyel husdarab. Rakd ki amid van! Majd osszejossz massal.
2019. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fölösleges utána futkosnod. Ha az érzelmeitek össze is hozna/tartana titeket egy ideig akkor is a realitás pofán fog verni nem is kicsit. (lásd költözés) Nyűgözz le valaki mást! Valakit akinél tiszta lappal indulsz. Hidd el jobban jársz.

Ruhát pedig úgy válassz ami megmutatja hogy nő vagy de elég laza hogy megmutassa hogy hölgy is! Ha divatból veszel fel ilyet az kontraproduktív lesz. A saját stílusod alapján lődd be a szettet. Emellé már csak jellem kell.

Nekem legalább is az ilyen bejön.

23/f

2019. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!