Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Zavaró, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavaró, hogyha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés
Zavaró tudd lenni,hogyha egy lány erős? Mármint úgy értem,hogy erős,hogy szeret erő emelni.Nem űzi sportjaként de szeret súlyosabb dolgokat megemelni. Lány létére feltudja az embert emelni persze azért nem minden embert tudd felemelni de +90kgos embert felkap a levegőbe és elsétálgat vele.Zavaró,hogyha egy lány fizikailag erős?

2019. szept. 23. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És a lány hány kilós, ha egy 90kg-s embert lazán felkap és sétál?

Vagy ilyenekre tudok még gondolni:

-rendelkezik valamilyen antigravitácios képességgel.

-3 lába van

-2méter és 100kilo

-megbukott fizikából és matematikából már első osztályban és azóta kitiltották az órákról


Vagy nem tudom ezt hogy.

2019. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna, de ha úgy nézne ki, mint az arnold svarcenberger, az már igen.
2019. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csakis akkor, ha az izmai szálkásak. Az alacsony testzsír % nagyon taszít.

Amúgy meg szeretem a kidolgozott combokat.

2019. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Vannak csinos erőemelő nők (Nadja Medveczka például. [link]
2019. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] rossz volt a link
2019. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne zavaró, legalább nem kéne a bútorokkal egyedül szenvedni. Na meg kifogyhatatlan poénkodási lehetőség lenne.
2019. szept. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!