Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsevő férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsevő férfiak, mennyire zavarna ha a lány vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés
El tudtok képzelni kapcsolatot lánnyal, aki nem eszik húst?
2019. szept. 6. 22:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Zavarna, mert nem tudná megkóstolni a finomabbnál finomabb ételeim és nem tudnék kinek főzni.
2019. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Biztos van olyan ételed, amiben nincs hús. :)
2019. szept. 6. 22:46
 3/43 anonim ***** válasza:
35%

Istennő lenne.


Egy vega férfi

2019. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
17%
Van olyan is, de azért egy hamburgerbe illő a marhahús és egy steak-et sem lehet hús nélkül elkészíteni :D
2019. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
40%
#4: tévhitben élsz. A KFC már kínál és folyamatosan hoz be vegán burgereket. Ott van pl. a fűzfa gomba. Rántva olyan az íze, mint a rántott húsnak.
2019. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
82%

Szeretnék áttérni teljesen a vegetáriánus táplálkozási életmódra, viszont a csirkehús egyelőre jelentős részét képezi az étrendemnek. Néha egy-egy marha-, vagy disznóhúsos pöri is becsúszik, de igyekszem a legminimálisabb szintre hozni ezeket.

Szóval zavarni nem zavarna, talán még előbb is leszokhatnék a két- és négylábúak húsának fogyasztásáról.

2019. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%
Mivel 2 évig voltam vegán és ma már látom, hogy mennyi kárt okoztam vele magamnak, nem támogatnám a plant based étrendet.
2019. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
32%

Vegánburger. 😆

Miért erőlködnek ennyire, hogy a normális kaját imitálják?

2019. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha engem nem csesztet vele mit egyek, akkor azt eszik amit akar. Ha ráérek még külön kaját is csinálnék neki. Volt már bnöm akivel teljesen más ízlésünk volt.


De ha csesztet vele, akkor kizárt hogy összejöjjek ilyen nővel.


Lehet sok mindenről elméletezni, de próbáljatok már meg 12orát lehuzni miközben 55-ös villáskulcsot meg 10kg-s kalapácsot használtok.


80kg vagyok és elég "vézna", mégis miből juttassam be a fehérjét ami kell.

Ja és mindezt olyan keresetből ugye, ami itthon van.

Szóval senki ne jöjjön olyannal, hogy ha rendelsz a tök tudja honnan.. akkor abban van fehérje meg ilyen olyan vitamin.


4500kaloriát elég nehéz belöle bevinni.


Persze elhiszem, hogy egy irodai munkásnak 1200-2000kaloria is elég..

2019. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
30%

"Vegánburger. 😆


Miért erőlködnek ennyire, hogy a normális kaját imitálják?"


Úgy fogalmaznék igyekeznek trendi kaját csinálni.

Legalábbis nem tudom a vegán mióta "normális".

Az ember már a létezése óta mindenevő. Az a "normális", hogy eszünk húst IS.

2019. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!