Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsevő férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsevő férfiak, mennyire zavarna ha a lány vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés
El tudtok képzelni kapcsolatot lánnyal, aki nem eszik húst?
2019. szept. 6. 22:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ.... Ha nem próbál engem is "megtéríteni", tukmálni rám a dolgot, akkor nekem teljesen mindegy, h mit eszik. Ha ő így érzi jól magát, akkor én azt maximálisan tiszteletben tartom és támogatom, ha ő is tiszteletben tartja, h én meg húst (is) eszem...


32/f

2019. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

Colonel Truth


Hosszú távon?

Papám disznó pörköltön nött fel. Jó szaftosan. 70évesen még a kertben kapált, igen a nagy UV-ban naptej nélkül. És köszöni szépen egész jól megvan még 85évesen is.


Most meg már egy átlag 30éves úgy néz ki, mint akit elfuj a szél vagy lóg rajta a zsír mindenhol.. már most egy kapát nem tudnának megemelni..

Igen, majd meglátjuk hosszú távon, amikor az új generáció felének már gyerek korában gerincbetegsége és ilyen olyan vitamin hiánya van.

2019. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
66%

Ha fél kiló babot ennék naponta, szerintem rövid úton kihalna a környezetemben minden élőlény. :D


Egyébként akárhány vega férfit ismerek, mindegyik passzív, félénk, depresszióra hajlamos, nulla izomzattal és férfiassággal. De biztosan csak véletlen egybeesés.

2019. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
71%

Szénhidrátból nem épül az izomzat. Hüvelyeseket és gabonát pedig csak nahyon kis mennyiségben szabad enni az antitápanyagok és a rost miatt.

A benne lévő fehérje valóban benne van, felszívódni viszont nem tud a rengeteg rost miatt.

Ha többet eszel belőle, az kontraproduktív.

Egyáltalán nem hatékony növényeken élni.

2019. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ha nem vérvegán, hanem normális ember, akkor egyáltalán nem zavarna. Egy normális ember nem próbálja feltétlenül minden apró dolgát másokra erőltetni, a véleményét nem tekinti ténynek és hasonlók. Ha ez így megy, plusz néha megcsinálja a csirkemellem, akkor nincs gondom.
2019. szept. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom.


Ami fontos volt, hogy nem undorodott vagy hisztizett a hús miatt. Nem próbált megtéríteni, nem kellett külön hűtő, meg serpenyő (mint a vegánoknál néha).


Egyébként általában ő főzött, így rengeteg zöldséges kaja volt, tojást és tejet ő is evett, én meg tökéletesen elvoltam, munkában ettem ebédre húst, vagy ha nagyon rám jött, akkor sutottem megamnak valamit, feltétnek amellé, amit ő csinált.



(Btw, húsevő vagyok, szeretem a húst, de nem a vidéki módon, hogy a férfinek a 2 szelet karaj között egy tarja a napi szendvics, és a “hús nincs csak csirke?” mentalitásesal. Ha jó a kaka, akar hetekig elvagyok hús mentesen, en sem hisztizek a nincs minden nap.

2019. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
Jó a kaka. 🤣🤣🤣
2019. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Az a felnőtt rovat colonel. Te mégis óvodásként élvezel egy elgépelést. Szánalmas.
2019. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
#17 Én egy fél éve tértem át erre az ézrendre, miután elkezdtem a jógát. A jóga nem csak torna, kőkemény elméleti része is van, és ott azt tanítják, ne ártsunk senkinek. Köztük állatoknak se (csak önvédelemből), és elég a túlélésünkhöz ha csak a tejüket vesszük el, a húsukat nem.
2019. szept. 7. 08:13
 30/43 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, amíg őt se, hogy én viszont eszem és igénylem is.
2019. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!