Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsevő férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsevő férfiak, mennyire zavarna ha a lány vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés
El tudtok képzelni kapcsolatot lánnyal, aki nem eszik húst?
2019. szept. 6. 22:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, a növényeket szabad bántani? Élő lények azok is.
2019. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Engem maga a vegánság nem zavar, de ez a belemagyarázás.. Amit a kérdező is tol, hogy azért vegán, hogy ne ártson senkinek. Remélem ezt te sem gondolod komolyan. Meg aki leírta, hogy a nője vegán, de eszik tojást. Akkor most most vegán vagy nem? :D
2019. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Én hol írtam, hogy vegán vagyok? A vegetáriánus és a vegán két külön dolog. Olvass utána, mielőtt be akarsz szólni másoknak.
2019. szept. 7. 12:46
 34/43 anonim ***** válasza:
Itt: 08:13. Nem akartam beszólni, csak mikor valaki játssza a szentet azért, mert nem eszik húst, mindig eszembe jut a videó az amcsi vega csajról, aki vesz egy szendvicset, kér rá jó sok majonézt és közben azzal dicsekszik ő mekkora vega és állatvédő és ő mindent majonézzel eszik csak. Aztán mikor az árus közli vele, hogy a majonéz tojásból készül, egyből beáll a szája neki.
2019. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod..
2019. szept. 7. 13:07
 36/43 anonim ***** válasza:
76%
Vegán az, aki semmilyen állati eredetűt nem eszik, se tojást, se mézet. Vega pedig csak húst nem, de más állati terméket igen, mint tojás, tej, méz stb.
2019. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
#31: a növények más tészta. Nincs idegrendszerük, tehát nem éreznek fizikai fájdalmat, ha feldolgozzák.
2019. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Köszönjük, de ezt mindenki ki tudja googlezni. Ne szennyezd a kérdésem nyilvánvaló dolgok magyarázásával.
2019. szept. 7. 14:16
 39/43 anonim ***** válasza:

Hangya sem érez fájdalmat.

Ja és az összes mindenevő eszik húst.

Nekik nem bünös dolog?

2019. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%
Engem az zavarna, hogy valószínűleg a gyerekeimet is erre térítené. A gyerekeknek pedig még szükségük van sok húsra!
2019. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!