Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, hogy bírjátok ezt a karácsonyi őrületet?

Figyelt kérdés

Mindenhol minden feldíszítve, boldog párokat látok, miközben egyedül vagyok jóformán 3 éve a rövidebb kalandokat leszámítva, és mindennél jobban vágyom már egy új szerelemre. Elmenekülni sem tudok a "szeretet ünnepe" elől, mert a besötétített lakásba bezárkózva a Tv-ből is ömlik a karácsonyi szenny a reklámblokkokban. Szörnyű érzés, hogy nincs kivel együtt töltenem, kilátástalan az egész szerelmi életem.


28F


2019. dec. 5. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól, élvezem a szabadságot, hogy magam ura vagyok. :) mondjuk én egy olyan kapcsolatból jöttem ki, ahol úgy éreztem, nem lehetek önmagam, szégyellnem kell magam azért, amit szeretek vagy amiben hiszek.

Amúgy is szívesen vagyok a családdal karácsonykor és szeretem a nyugalmat, amit a karácsonnyal kapok, sokat pörgök évközben.

2019. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
7-es, és mi lesz édesanyáddal ha lenne valami társ jelölted? Szerinted belemenne hogy kevesebbet lát, vagy esetleg csak havonta? Mert esélyes hogy nem. Azért ezen el kellene gondolkodnod, mert egyszer csak 50 leszel, akkor már egy picit elkéstél.
2019. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Évek óta egyedülálló vagyok, egyáltalán nem zavar a karácsonyi forgatag. Olyannyira nem, hogy a karácsonyt ünnepelni sem szoktam, nálam nem áll fa soha, nincs girland, nincs semmi dísz, semmi cicoma, egy-két ismerőshöz, családtaghoz elmegyek és viszlát. Számomra a karácsony ugyanolyan nap, mint a többi.

A boldog párok meg egyáltalán nem érdekelnek. Megtapasztaltam, hogy milyen szar párkapcsolatban élni, úgyhogy köszönöm a lehetőséget, megvagyok nélküle, s ha rajtam múlik, akkor ez így is marad annak ellenére, hogy sokkal nyitottabb vagyok az emberek felé, mint pár évvel ezelőtt.

2019. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja ért véget egy 8 éves kapcsolatom. Jelenleg tok jól viselem, bár tény h kegyetlenül lekot a munka. KB élni nincs időm. Én meg azt az 1 2 kalandot sem tudom megoldani idő hiányában. De ha van egy szabadidőm, biztos h nem ülök a lakásban. Amikor csak lehet, hazamegyek a csaladomhoz, próbálok a lehető legtöbb időt tölteni a barátaimmal. Új helyeket kiprobalnek olyankor v csak atdumaljuk a délutánt. De ami a legfontosabb. Kapcsold ki a tévét. Esküszöm én évek óta nem néztem. A világ leghaszontalanabb, legrombolobb dolga. Náde azt kérdezted ki h viseli. Én így.

29N

2019. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 20 vagyok és perpill egyedülálló, de nem csak a rossz oldalát látom a szingliségnek. A sok romantikus kép vagy ember akiket az utcán látsz együtt csak egy pillanatig tart és nem is tudhatod, hogy a négyfal közt milyen problémáik vannak. Elhiszem, rossz egyedül főleg ha valaki ragaszkodó és nagyon vágyik egy társra.. de ha jóba vagy a családoddal, akkor látogasd meg őket és a barátokkal is beszélj meg két ünnep közt találkozót, valamint aztán pl jön a Szilveszter és akkor talán elmehetnél bulizni is. Bár mostanság már rengeteg karácsonyi bulit is látok a szórakazóhelyek weboldalján.. ha egyedül töltöd az ünnepet akkor mi tart vissza? Lehet a spontán kalandból fergeteges élmény lesz :) Sokszor képesek vagyunk bezárkózni és szomorkodni, lehetőségeket szalasztunk el.. holott lehet másnak még rosszabb élethelyzete van és mégis optimistább.
2019. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de én is nagyon sokáig így éltem meg a kapcsolatomat:

" mondjuk én egy olyan kapcsolatból jöttem ki, ahol úgy éreztem, nem lehetek önmagam, szégyellnem kell magam azért, amit szeretek vagy amiben hiszek."

Most már nagyon vigyázok rá, hogy ne csak az legyen amit a társam és a rokonaink, a környezetünk elvár tőlem, nagyon sokat gyötrődtem emiatt, megértek mindenkit aki inkább dobbant.

2019. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekel. Nem a karácsonyt okolom, mert nincs párom.
2019. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16, 11-es vagyok. Az az ironikus, hogy előtte egy kapcsolatommal se volt ilyen gondom, csak ebben

Úgyhogy amikor szakítottam, életemben először nem szomorú voltam, hanem felszabadult és örültem, hogy egyedül vagyok megint.

2019. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A lehető legjobban párkapcsolati szempontból. Nincs senkim, és csak nyűg lenne egy férfi az életemben, nem hiányzik egy párkapcsolat.

Más tészta, hogy az egyetem miatt tanulnom kell majd Karácsonykor is, de inkább, hisz a jövőm csak jobb lesz, ha tanulok.

2019. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!