Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, hogy bírjátok ezt a karácsonyi őrületet?

Figyelt kérdés

Mindenhol minden feldíszítve, boldog párokat látok, miközben egyedül vagyok jóformán 3 éve a rövidebb kalandokat leszámítva, és mindennél jobban vágyom már egy új szerelemre. Elmenekülni sem tudok a "szeretet ünnepe" elől, mert a besötétített lakásba bezárkózva a Tv-ből is ömlik a karácsonyi szenny a reklámblokkokban. Szörnyű érzés, hogy nincs kivel együtt töltenem, kilátástalan az egész szerelmi életem.


28F


2019. dec. 5. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Család? 29 éves vagyok, nekem sincs senkim, de mivel teljesen ki vagyok békülve magammal, így ez egyáltalán nem jelent problémát, hisz ott a család, akikkel ünnepelhetek. Kicsit túlagyalod, nem gondolod? Amíg egyedül nem vagy boldog, kapcsolatban sem leszel az, és sugározni fogod magadból a negativizmust. Egy normális embernek pedig nem kell egy negatív személy.

Attól még, hogy az utcán boldog párokat látsz, egyáltalán nem biztos, hogy boldogok is. Az csak a látszat. Rengeteg olyan pár van, akik boldognak mutatkoznak, közben belül nem azok, csak megszokásból vannak együtt, össze-vissza csalják a másikat, stb. Szóval a szemedre ne alapozz.

2019. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok és ez lesz a második karácsonyom egyedül. Vannak szüleim meg egy nővérem, de vele nem vagyunk olyan kapcsolatban amióta "szerelmes", plusz én is külön élek úgyhogy a kutya se jön hozzám. A tavalyi karácsony nagyon szomorúan telt, az idei is olyan lesz. Nem is nagyon készülök, anyámékkal sütés főzés 24.-én, aztán eszünk és vár otthon az ágyam meg a tévé.


Már fel sem veszem hogy körülöttem mindenki boldog és várják a karácsonyt. Úgy vagyok vele, hogy az egyiknek sikerül, a másiknak nem. Neked voltak kalandok, nekem még annyi se. Fel a fejjel, én még rosszabb helyzetben vagyok mint te!🙂

2019. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A karácsonnyal semmi bajom, az nem arról szól alapvetően amire Te gondolsz, engem a szilveszter visel meg iszonyat, amiért egyedül van...

F44.

2019. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Imádom, miért hagynám, hogy a szingliségem bármire rányomja a bélyegét bármire?


Már az egész ünnepi időszak be van táblázva; család, barátok, házibuli, korcsolya, szilveszter, utazás.


22/L

2019. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nincs időm gondolkodni, lakásfelújítok, dolgozok, autóra vettem gumit és fel kell rakatni, edzek is mellette amihez egészséges kaját főzni se árt néha, etc. Még ha szeretném se lenne időm senkire.
2019. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szinte egész életemben egyedül voltam, ha párkapcsolatról van szó, illetve a karácsony se hoz lázba. Szóval nekem mind1 :)


25 f

2019. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól bírom, Édesanyámmal ünnepelek, pedig 44 éves vagyok. És? Örülök, hogy Ő még van nekem, társam meg majd lesz. A gondolatok meghatározzák az ember közérzetét. Én jókat eszek-iszok, nevetek, tévét még véletlenül sem nézek, inkább gépen netről filmeket. Lehet olvasni is, sétálni, meg majd dúrni a havat.
2019. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Minden hétvégén bulizás, nők. Függetlenség. Ebből kilépni? Soha.
2019. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Még élvezem is, hogy tökéletesen boldog vagyok annak ellenére, hogy se párkapcsolatom, se pénzem, se munkám, és teljesen bizonytalan most minden körülöttem, és nincs ki segítsen.
2019. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kapcsold ki a tv-t. Egyáltalán minek nézed? A díszek meg nem olyan rosszak, legalább valami világít. A te gondod: téli depi, sötétség, kicsit mozognod kellene, rendszeres sport, attól elmúlik. Akkor csak annyira lesz megterhelő hogy nincs barátnőd, mint nyáron. De remélem találsz valakit, sok sikert!
2019. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!