Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat miért nézik le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért nézik le az emberek, ha szinte mindig egyedülállók?

Figyelt kérdés
Egy férfi esetében ez a bénaság jele? Ha kerülik a nők, akkor kevésbé lesz férfias? Miért feltételezik, hogy alapból minden férfi keresi a nők társaságát?
2019. jan. 27. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam.
2019. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem néztem le senkit amiatt, hogy van vagy nincs nője. Ez paranoia lehet.
2019. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Itt biztos lennézik, mert itt élik ki a szánalmas életüket, de ha kimész az utcára akkor nem fognak lenézni emiatt. Sok nő is szingli és amelyik keres az is szinglit keres. Azok akik emiatt lenéz az egy nyomorult aki azt hiszi neki százszor jobb élete van. Hagyd az olyanokat a fenébe :)
2019. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert jó eséllyel sejtik, hogy nem ez az ideális állapotod. És arra következtetnek, hogy valahogy nem vagy elégedett magaddal, nincs elég önbizalmad, meg úgy az egész karakteredről süthet, hogy magad alatt vagy, vagy épp falakkal, álarcokkal veszed magad körbe.


Ismerem a szituációt.

Lehet te pont kivétel vagy és te direkt vagy egyedül meg jól érzed így magad, lehet, de az is lehet magadnak is hazudsz.


Ha azt látják rajtad hogy feladtad, nem hiszel már a dolgokban, a fejlődésben, célokban az nem lesz pozitív. Aztán függ a megnyilvánulásaidtól is ,hogy azok pozitívak e vagy negatívak.

2019. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Én szinte mindig egyedülálló vagyok, és még soha nem nézett le senki. Pont, hogy rólam szokták azt gondolni, hogy lenézek mindenkit, meg hogy biztos senki sem elég jó nekem. Pedig nagyon sok csaj van, aki jó nekem, de jelen pillanatban nem vágyom komoly kapcsolatra. 😎
2019. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem hidegen hagy, ki mit gondol. Az ember alapállpota az egyedüllét. Egyedül születsz meg, egyedül is távozol. Az csak egy plusz ajándék, ha a köztes úton csapódnak hozzád emberek.
2019. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Enegem nőként meg lesajnálnak, és mindenki szerezni akar nekem partnert, mert jó sok éve nincs (és semmi egyéb viszony). Hiába mondom, hogy nem akarom erőltetni ezt a témát, majd ha úgy alakul, akkor lesz, de még sem értik meg, mert minden adott arra, hogy akár lehetne is kapcsolatom.
2019. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Az életnek van egy elfogadott rendje. Barátnők , feleség , családalapítás. Amelyik pasasnak még az első pont sem jön össze , arról feltételezik hogy selejtes példány . Amúgy 10 esetből 9 nél tényleg erről is van szó.
2019. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez még mindig jobb, minthogy automatikusan elkönyvelnék, hogy "mert tuti, hogy b×".

Ma már nem lehet megmondani, hogy ki mit vár el, gondol a másikról. Sokan tökös tsávókat akarnak maguk mellé, amikor meg megvan, akkor meg menekülnének tőlük, de már nem nagyon van kiút. A nyuszik meg nem kellenek senkinek sem, szóval akkor inkább jobb egyedül.

2019. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek magával szemben legyenek elvárásai, ne mások felé. Mindig egyedülálló? Van olyan élethelyzet, amikor jobb így mindenkinek, de nem azt jelenti, hogy mindig így is lesz. Az sem jó, ha valaki kényszeresen ragaszkodik egy rossz párkapcsolathoz, csak azért, hogy ne gondolják róla, hogy béna. Szerintem. :)
2019. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!