Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők miért mondják azt, hogy nem jönnének össze gyári, fizikai 3-4 műszakos munkással?

Figyelt kérdés
Ismerős 39 évesen 3 műszakban Kecskeméten a mercedeszben 320 at kap kézbe, másik Győrben Audiban 36 évesen 341 et (bizonyíthatom). Ezek nem rossz bérek, jó nem 500 ezres mérnöki, de átlag felettiek még Pesten is (240 az átlag), nehogy vidéken. Akkor mi a bajuk a fizikai munkásokkal?
2019. dec. 4. 20:57
1 2 3
 11/21 Gymnospermatophyta ***** válasza:
64%
Nem vagyok gyári munkás ( a lehető legmesszebb elszeretném kerülni, nem rajongok azért a közegért, nem feltétlen az emberek miatt ), de attól még, hogy valaki az, nem jelenti azt, hogy alul iskolázott. Vagy hogy nem lenne közös témátok. Persze ez is előfordulhat, de simán lehet, hogy valaki elvégzett X szakot és mondjuk az informatikában helyezkedik el egy gyárnál. Vagy csak ideiglenes megoldás, amíg tovább tanul vagy folytatni nem tudja a továbbtanulást ( mert mit tudom én át tették fizetősre ), ezer oka lehet. Szerintem a legtöbben a fiatalok közül, ha ott is dolgoznak, nem onnét szeretnének nyugdíjba menni. :) Legalábbis biztosan nem mindenki.
2019. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavar, hogy fizikai munkás, meg hogy emiatt azt hinném, ostoba. Egyszerűen nekem az ilyen emberekről az jut eszembe, hogy csak dolgozik, alszik, és főzni kell rá, mert fáradt. Akkor már egy olyan férfi, akinek nyugisabb melója van, amivel felezzük a háztartást.
2019. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mit bro' akit zavar hogy fizikai melós vagy azzal eleve te ne akarj kezdeni és hordja csak fent az orrát ha így jó neki, nem egymást keresitek.

Egyébként meg mondták már neked hogy a valós ismerkedésben az ÉLET a mérvadó és nem a facebook, insta, twitter vagy a gyakori?

2019. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%

Ez hülyeség, hogy aki 3 műszakban dolgozik annak nincs ideje...

Pl: bemegy dolgozni 06:00-14:00ig, míg az irodai munkások általában 08:00-16:00ig dolgoznak. Már 2 órával több idejük van. Csak a d.u műszak a necces. De akkor is. Az biztos, hogy fárasztóbb. Viszont, én dolgoztam mind kettő helyen és ember válogatja a tudást és nem az mennyire tanult. Higgyétek el sok hasonlóság van csak valakinek szerencsésebb az élete a másiknál. Vagy volt valahol valakije..

2019. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
És még annyi, hogy felénk csak 130.000 Ft fizetést kapnak a gyári munkások.
2019. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Az itteni nőkre felesleges alapozni, nem mutatnak reális képet a válaszaik. Sokan csak idevágják a saját kis álomvilágbeli elvárásaikat, frusztrációikat, férfigyűlöletük.

A valóságban egy jól kereső gyári melósnak simán van esélye csajozni. Gyárban dolgozok, mérnökként, de fizikai munkát is végzek. Az emberek kb. fele kapcsolatban van a munkásaink közül, pedig nincs kiemelkedő fizetésük.


Az meg egy vicc, amit a #2-es írt, csak kifogásokat írt, hogy igazolja magát. Nem mindenhol van 3 műszak és sok helyen, ahol van, még a mérnökökre is vonatkozik. A fizikai munkától sem ájul be feltétlenül mindenki az ágyba. 1 kilós darabokat rakni CNC gépbe mondjuk egyáltalán nem fárasztó, de fizikai munkaként van megjelölve. Nincs kiemelkedő fizikumom, de én sem esek be az ágyba egy húzósabb nap után, miközben a 6 órában melózó barátnőm, aki eladó, igen.

2019. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Általában azok, akiknek konkrét elképzeléseik vannak erről, sosem végeztek fizikai munkát, így csak egy elképzelésük van. Előttük van a kényelmes kis irodájuk és eddig terjed a látómezejük. Ez kényelmes, így pojjó’, oszt jóvan. De oltári baromságokat is felhoztak már itt: pl, hogy egy fizikai dolgozó fáradtan esik mindig haza, stb. Én 2 műszakban, 12 órában dolgozok. 2 nappal, 2 éjjel, 4 szabad. Exem hivatalnok volt. Szokásos munkarend. Nyilván bármi érdemlegeset csak hétvégeken tudtunk csinálni és ő volt a szűk keresztmetszet, én időmilliomos voltam. Egy 4 napos ciklusban bármikor elmehetek bárhová, nem kell szabit kivegyek. De ha kiveszek 4 napot, 12-t máris otthon vagyok.

Igen, néha fáradtan megyek haza, ha olyan a munka. Az olajiparban dolgozok. Ha menni kell, menni kell. De máskor meg teljesen nyugis, csak apró teendők vannak.

Dolgoztam naphosszat számítógép előtt is, 3x fáradtabban mentem haza. Igen, van amikor tömlőket vonszolok, az üzemben szerelek, van amikor éjjel kell futni, mert van valami. De változatos, nincs 2 egyforma nap. Kifejezetten szeretem. És nem úgy járok be, hogy jajj megint be kell menni. Nem csak a gyártósor melletti monoton robot létezik, ez is egy gyár. Itt pedig fejben is, tudásban is ott kell lenni. Tele van kihívásokkal. Lássatok túl kicsit az egyszerű összeszerelő üzemeken...


Ja, és majdnem mindenki családos nálunk! A pénz se rossz, szóval...


Aki ezért nem jönne velem össze, azzal nem veszítek semmit. Nem kell egy elitista sznob liba. Értelmes, okos nő kell.

2019. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

23 eves mechatronikai technikus vagyok. Jelenleg nem, de nagyon szerettem gyarban melozni. Gepbeallito, karbantarto muszeresz voltam (fizikai munkas).


#4-es

És tudom, hogy jonni fog a piros, de én nem tudnék egy aluliskolázott gyári munkással együtt lenni. Nem nézem le őket, de értelmiségi nőként nem tudom, hogy miről beszélgethetnék velük. Más életcél, más motiváló erő, más értékrend.


Az, hogy kinek milyen az ertekrendje, milyen az ertelmisegi szintje nem a munkahelyetol, foglalkozasatol fugg. Elegge elkeserito szamomra, hogy az emberek ennyire butak es megis a masikat alacsonyitjak le.

2019. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

Gyári melósok általában egyszerűek mint a faék. Nem tudnék velük miről beszélgetni! Mindenki maradjon meg a saját típusánál.


Buták a butáknál...

2019. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az, hogy kivel miről és miről nem tudnál beszélgetni már sokkal inkább egy intelligencia szinttől függ, mint munkahelytől. Attól, hogy valaki gyárban melózik lehet hasonló, vagy ugyan az az érdeklődési köre, mint a tiéd. De, ugye te már ott elástad az egészet, hogy az illető gyári melós.

Egy beszélgetés, egy kapcsolat vagy éppen bármi, ott kezdődik, hogy ember-ember. Persze ez csak az én véleményem.

2019. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!