Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder: átlag férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder: átlag férfiként ennyire esélytelen?

Figyelt kérdés

Átlag mondjuk, ha photofeeleren konzisztensen 5-5,5 körüli értékelést kapnak a képek.

Úgy gondoltam, hogy na most Tinderen összehozok valamit. Kapcsolat, egy éjszakás vagy csak egy kellemes, beszélgetős este - mindegy, valamit. Eddig nem volt túl sok sikerem, szóval most "felfegyverkeztem". Tinder Gold előfizetés, plusz super like-ok és kiemelések. Sőt, még a super boostra is befizettem egyik este.

Lett vagy 10-12 egyezésem. Ebből kb. 3-4 válaszolt. Pár üzenetváltás után ők is eltűntek. Egyvalakivel jutottam "tovább", de ő kamu fiók volt.

Nem az összeget sajnálom (50 ezer biztos megvolt), az nem vág földhöz. Inkább az zavar, hogy *tényleg* ennyire lejt a pálya nekünk, férfiaknak? Beszéltem (nem olyan szép) lány ismerősökkel, meg nézegettem az ilyenek profiljait... Mindkettőből úgy tűnik, hogy bizony átlag lányként is simán lehet találkozót, szexet, de randit, párkapcsolatot is összehozni.


2019. nov. 27. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

"Tinder, meg a többi társkereső oldal a nők és a nagyon jól kinéző férfiak játszótere. Illetve a nőkké, akik a legjobb férfiak közül válogat(hat)nak."


Nem csak ott, hanem a való életben is. Egy nő mindig csak addig marad veled, amíg nem talál jobbat. Az idő múlásával a jelentkezők száma csökken (ez olyan 32-33), ha akkor épp veled van s te jobb vagy mint a jelentkezők, akkor ott marad. Fogd fel úgy a gondolkodásukat, mint egy kisgyerekét, ő is mindig nagyobb játékautót akar, egész addig amíg nincs a szüleinek nagyobbra pénze. Hisztizik, megtör, beletörődik. A szülő a nő esetében az "idő".

Ne próbálj meg párkapcsolatot kialakítani a mai 20-30évesekkel, mert pórul jársz csak. Használd őket mint egy papír zsebkendőt, azt dobd ha végeztél. Többre nem jó egyik sem :/

2019. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne, ha lányok is válaszolnának, megosztanák a véleményüket :)
2019. nov. 30. 23:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez oda-vissza működik, ha egy férfi talál jobb nőt, miért maradna a jelenlegivel?


Kérdésre válaszolva: Tinderen találatod 90% jó kép miatt lehet, ezért fontos legyen pár jól beállított fotód, maradék % pedig szerencsén vagy bemutatkozön múlik (igen, valóban ez is számít, tapasztalat). Az appon sokan csak szórakoznak, egót növelnek, avagy férfiként regisztrálnak női képekkel hogy poénkodjanak, ezért nem egyszerű normális párt találni, illetve férfiként nagy a verseny, hisz sokkal többen vagyunk, mint a nők. Kb 35 éves korig férfiként rossz átlagos vagy átlag alatti külsővel, utána javul a helyzet. Szerintem ne alapozd csak tinderre a párkeresést, lehetőségnek viszont jó.

2019. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Tinder csak kidobott pénz.


Az átlag pasik is simán találhatnak nőt. Ott a sok duci - kövérkés lány... más nem jut nekik, előbb - utóbb el kell fogadniuk.

2019. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem jut. Egy kövér lányismerősöm tök jó kiállású cégvezető férfit talált ott magának. Oké, van köztük vagy 12 év, de a lányt nem zavarja.
2019. dec. 1. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!