Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenki herceget/hercegnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki herceget/hercegnőt akar, akkor mi lesz az átlag emberekkel?

Figyelt kérdés

Az igények magasak, mindenki csinos, szép, sportos társat akar, aki pont az esete.

Olyat még nem láttam, hogy " nem baj ha dohányzik, túlsúlyos, kancsal, beteg, csak jó ember legyen" Pedig a túlsúlyos, kancsal emberek is vágyhatnak párra. Ők egyedül pusztuljanak el?



2019. nov. 26. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én már olvastam itt kancsal fétisestől.
2019. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem gondoltál, hogy valakinek az átlagos lesz a hercege/hercegnője?
2019. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Csak ne akarjon csinos, szép és sportos társat... Elégedjen meg ő is a dagadt, cigiszagúval...
2019. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem dohányzom, nem vagyok kancsal, legkevésbé dagadt, mégis egyedül fogok elpusztulni, mert minden palinak a legszebb nő kellene. Persze a nőknek meg a legjobb pali.
2019. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem dohányzom, rosszul vagyok a cigiszagtól, cigifüsttől, sportolok, aktívan szeretem tölteni a szabadidőmet, nem köt le sokáig a tévé, eltartom magam, van munkám, milyen társ illene hozzám szerinted? Meg kéne elégednem egy dohányzóval, akinek a közelében rosszul vagyok? Vagy egy otthonülővel, aki vagy nem jön velem sehova vagy nyavalyog, ha velem jön, esetleg féltékenykedni kezd, hogy vajon mit csinálok, amikor nem vagyok vele? Engem otthon tartani senki nem fog, ha menni akarok. Miért érjem be egy túlsúlyossal, aki a saját egészségéért sem hajlandó megmozdulni, életmódot váltani, miközben én rendszeresen sportolok? Netán egy munkakerülőt kellene támogatnom?...
2019. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
En szerencsés vagyok mert megkaptam a hercegem a legjobb a legjoképűbb és még ha vannak hibai,de már ismerem annyira magam,hogy igenis mellette maradjak ráadásul össze fogunk költözni. 25N
2019. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
A kancsalság műthető, bár nem zavarna. De arról, hogy van rajtad +40kiló igenis te tehetsz... Sajnálom, de amit nem bírok el, azt nem viszem haza, pedig 60-70-80kilóig nincs gondom a felemelésével... :D
2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem akar mindenkit ilyet, plusz sokan beérik kevesebbel. Leginkább ez a sztori 1-2 hapsira és rengeteg fiatal nőre illik. De, őket is dugogatja egy "herceg", szóval ideig óráig megkapják, amit akarnak.

Amúgy nekem elég lenne egy hétköznapi ember, külső terén nincsenek óriási elvárásaim. Belső terén átlagosnak gondoltak vannak, de az emberek erős többsége átlag alatti.

2019. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ezt látom, sem a környezetemben, sem tapasztalatból. Teljesen átlagos vagyok, a férjemnek mégis én vagyok a hercegnő. Pedig súlyos érzékszervi fogyatékkal élek. Mégsem kell egyedül elpusztulnom. Sok hozzám hasonlót ismerek, szintén párkapcsolatban, házasságban élnek. Teljesen egyénfüggő, ki kinek lesz a hercege, hercegnője. Lehet te valakit átlagosnak, vagy átlag alulinak tartasz, másnak ő lesz a tökéletes.
2019. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem, csak maradnak magányosak, vagy max. marad a ×vázás. Üdv a klubban...
2019. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!