Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder: átlag férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder: átlag férfiként ennyire esélytelen?

Figyelt kérdés

Átlag mondjuk, ha photofeeleren konzisztensen 5-5,5 körüli értékelést kapnak a képek.

Úgy gondoltam, hogy na most Tinderen összehozok valamit. Kapcsolat, egy éjszakás vagy csak egy kellemes, beszélgetős este - mindegy, valamit. Eddig nem volt túl sok sikerem, szóval most "felfegyverkeztem". Tinder Gold előfizetés, plusz super like-ok és kiemelések. Sőt, még a super boostra is befizettem egyik este.

Lett vagy 10-12 egyezésem. Ebből kb. 3-4 válaszolt. Pár üzenetváltás után ők is eltűntek. Egyvalakivel jutottam "tovább", de ő kamu fiók volt.

Nem az összeget sajnálom (50 ezer biztos megvolt), az nem vág földhöz. Inkább az zavar, hogy *tényleg* ennyire lejt a pálya nekünk, férfiaknak? Beszéltem (nem olyan szép) lány ismerősökkel, meg nézegettem az ilyenek profiljait... Mindkettőből úgy tűnik, hogy bizony átlag lányként is simán lehet találkozót, szexet, de randit, párkapcsolatot is összehozni.


2019. nov. 27. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Egy csajnak ha semmitmondó képei vannak, 0 leíràssal, akkor is lesz egy halom kanos állat matche, mert a pasik mindenkit jobbraküldenek aztán utólag szelektálnak általában.


Egy pasinak kicsit össze kell kapni magát. Érdekes, beszédes képek, normális, humoros leírás, egyszóval tartalom.


Van néhány tök átlagos srác az ismeretségi körömben, tolják is a Tindert rendesen, de mindegyikük profilja egy kisebb műsorral ér fel. Így sem kapnak túl sok likeot, de azért 50-60 szokott lenni egy hónapban. Ha pasi vagy, Tinderen nagyon nem mindegy, hogyan adod el(ő) magad. És elő kell adnod magad, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2019. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha testre, arcra nem vagy túl helyes, akkor nem igazán kellesz a nőknek. Meg ha amúgy se olvadoznak utánad a nők, ezt is megérzik és taszítónak találnak. Nem igazán értem mi a fene kell nekik manapság, de ha így haladok én is egyedül halok meg, magányosan leélve egy életet. Pedig szeretnék szeretni, szeretve lenni, de még is úgy érzem, hogy olyan irreleváns elvárások vannak ma már, hogy többet sem leszek ebben az életben boldog.
2019. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésed után le is írtad a választ: Pont annyi az esélyed, amennyi lett. És ezzel nem véletlenül ért egyet minden férfi és rengeteg nő is. (Igazából csak pár önámító nő tagadja, akik fél percet sem szántak arra, hogy átgondolják bárki más szemszögéből a dolgot.)

Nézz ki jól. Ennyi a titok. Megnéznek rólad 2-3 képet, ha az nem jó, akkor pápá. Az összes többi dolog csak kamu mellébeszélés.

2019. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, átlag feletti férfiként is esélytelen. Nekem mindenféle gold meg tökömtudja miylen befizetés nélkül is majdnem minden nap van matchem(néha több is), de így sem lehet normális ismertséget kialakítani erről a helyről. Mert mondjuk úgy a 80% az nem is ismerkedési céllal használja, hanem csak gyűjti a követőket az instára,face-re,vagy max unaloműzésből válaszolgat. Összesen 3 volt, akikkel élőben is találkoztam, de ők meg elég selejtesek voltak és piócaként akartak rámakaszkodni. Lehetsz a világ legjobb pasija és milliókat is elkölthetsz a netes társkeresésre, akkor is nehezebb lesz párt találnod, mintha szimplán csak lennének a baráti társaságaid a való életben,ahol tudsz élőben ismerkedni.
2019. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem sok ertelme van. Eleg elkurvult egy app. Nekem volt 3 ora alatt 4 likeom, mar ket csajom is volt onnan, de oszinte leszek engem egesz jo vonassal aldott meg a sors. Mondjuk egy ejszakasom meg nem volt onnan.
2019. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt az 50.000 Ft-őt nem lett volna értelmesebb a kulsodbe invesztálni? Jó nem leszel tőle magasabb meg a génjeiD se lesznek tole jobbak, de edzés, új frizura/szakáll, jó ruhák sokat segítenek.
2019. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Átlagos külsővel minden társkeresőn esélytelen vagy, de még a való életben is csak addig marad veled egy nő, amíg nem talál jobban kinéző férfit.
2019. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, voltak eddig hosszabb kapcsolataim, többnyire én szakítottam.

A ruhatáram, magasságom rendben van. Van egy szép kocsim, stb. A frizurám sajnos nem a legjobb, de a fejformám miatt csak ez jöhet szóba. A szakállam nem nő rendesen. Alkatilag vékony vagyok, na meg arcra nem túl helyes.

Szerencsére viszont 50 ezer nem vág földhöz.

2019. nov. 27. 13:52
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Tinder, meg a többi társkereső oldal a nők és a nagyon jól kinéző férfiak játszótere. Illetve a nőkké, akik a legjobb férfiak közül válogat(hat)nak.


Viszont ezek az oldalak remekül megélnek a kétségbeesett férfiakból, akik mindent megpróbálnak, hogy legalább minimális esélyük legyen és mélyen a zsebükbe nyúlnak.

2019. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Inkább rosszlanyok.hu, ott többet kapsz 50 ezerért. :))
2019. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!