Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarok gondoskodni másról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok gondoskodni másról?

Figyelt kérdés

Mostanában tértem vissza az ismerkedéshez,de az előző 2 kapcsolatomat elnézve is az érzelmileg labilisabb,furcsább es esetlenebb párjaim (ferfiak) voltak.

És ez most is előjött. A normàlis,átlagos önbecsülésű vagy hétköznapian viselkedő (tudjátok,amire azt mondják,hogy magabiztos) ferfiak ideig-óráig érdekelnek,de amint képbe kerül egy gyengébb személyiség,egyből ráfigyelek.

Vígasztalom,dícsérem,nyugtatom.... Nem is értem miért.

(Azért megjegyzem,fiatal vagyok,illetve nem tartom magam elnyomó,domináns nőnek)


2019. nov. 26. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez mind szép és jó, aztán 10 év múlva félrekefélsz egy alfahímmel mert rájössz, hogy neked férfi kell.
2019. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Huh..... de jó lenne több ilyen nő! Aki nem "leselejtezi" az embert, hanem bátorítja. Ezt soha nem látom, akárcsak jelekben sem, hogy "na, kezdeményezz nyugodtan".
2019. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!