Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarok gondoskodni másról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok gondoskodni másról?

Figyelt kérdés

Mostanában tértem vissza az ismerkedéshez,de az előző 2 kapcsolatomat elnézve is az érzelmileg labilisabb,furcsább es esetlenebb párjaim (ferfiak) voltak.

És ez most is előjött. A normàlis,átlagos önbecsülésű vagy hétköznapian viselkedő (tudjátok,amire azt mondják,hogy magabiztos) ferfiak ideig-óráig érdekelnek,de amint képbe kerül egy gyengébb személyiség,egyből ráfigyelek.

Vígasztalom,dícsérem,nyugtatom.... Nem is értem miért.

(Azért megjegyzem,fiatal vagyok,illetve nem tartom magam elnyomó,domináns nőnek)


2019. nov. 26. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Anyakomplexus?


Vegyél egy kiskutyát. És válassz egy férfit, ne egy alárendeltet. Egy veled egyenrangú, nem esendő társról is lehet ám gondoskodni. Sőt, legalább vissza is kapod egészségesen

2019. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van háziállatom... Illetve ne haragudj,de mint írtam,nem tartom magam elnyomó embernek és a visszajelzések sem ezek.
2019. nov. 26. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom anyáskodó jellem vagy ami nem feltétlen rossz, de nem szabad hagynod, hogy ezzel bárki visszaéljen. Szép dolog, ha odafigyelünk a másikra, de nem szabad átesni a ló másik oldalára.
2019. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Pedig nárcisztikus, elnyomó ember vagy valószínűleg. Mást nem fog vonzani az, ha ügyetlen, gyengécske párja van. Nem gondoskodni akarsz róluk hanem tetszik, hogy te vagy a "jobb" és tudod őket irányítani.
2019. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Minden kicsit is labilis és gyengebb személyiségű férfi nevében köszönjük a munkádat több ilyen nő kellene. Szeretnék is hasonlót találni csak akik ilyenek azokat általában nem engedik el. F/26
2019. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell elnyomónak lenned, mert olyat választasz, aki már eleve alárendelt hozzád képest. Azt pedig nem kell elnyomni, mert "tudja, hol a helye"
2019. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És ezekhez a labilis, elesett férfiakhoz szexuálisan is vonzódsz vagy csak a "mentsünk meg minden kiskutyát" effektus van jelen?
2019. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es,a szexualitásnak ehhez nincs köze.

Igazából csak jobban figyelek rá,mint másra,így neki "több esélye" van a velem való ismerkedés közben.

2019. nov. 26. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nemrég volt egy ugyanilyen kérdés,csak fordítva. Annak a srácnak is leírtam,amit most neked: nárcisztikus, Terézanya-komolexusos vagy, azért keresed az altalad esetlennek nyilvánított embereket, hogy utána a megmentő szerepében tetszeleghess és fontosnak érezhesd magad.
2019. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Oszinten, mint egy magabiztos ferfi ( legalabbis annak tartom magam ) nekem tetszik hogy vannak ilyen nok. Szerintem biztos talalsz olyant akit tudsz patyolgatni :) hajrá!
2019. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!