Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban mi a jó, hogy a nők jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mi a jó, hogy a nők jó embernek találják a szimmetrikus arcú férfiakat akkor is, ha azok előtte 10 másik nőt vertek át és csatak meg és őket is átverik sokszor? Buták, vagy ösztön, amit 30 alatt csak a kinézet befolyásol?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:06
1 2 3 4
 21/31 Lachesys ***** válasza:
85%

a ferfiak pedig pitiznek a fullos noknek, barmit megtesznek, lemennek kutyaba es barmilyen hiszteriazast elneznek csak azt a fullos biget tolhassak.



amugy akkor az utcan a rengeteg atlagos par micsoda?:)))) ugy birom ezeket a gyakoris luzereket. vicces kis amobak.

2019. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor úgy szeretném, ha itthon is lehetne fegyvert tartani, és aki itt nyávog, az inkább lelőne magát. Szerintem tisztább lenne a levegő, nyugodtabb a világ.
2019. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
"Ilyenkor úgy szeretném, ha itthon is lehetne fegyvert tartani, és aki itt nyávog, az inkább lelőne magát. Szerintem tisztább lenne a levegő, nyugodtabb a világ." Ja, de először kipróbálnák rajtad, hogy nem mondott-e csütörtököt a fegyver. :)
2019. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%
"amugy akkor az utcan a rengeteg atlagos par micsoda?:))))" A fantáziád szüleménye.
2019. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Lachesys ***** válasza:
100%
aha. akkor vegyel egy szemuveget.
2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
Aha, akkor állj le a tudatmódosító szerekről!:)
2019. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, nekem a jó külsejű párom az, aki normálisan bánik velem, és stabil, korrekt kapcsolatra is képes, immáron 7 éve. Előtte volt szerényebb külsejű párom, aki meg emberi hulladék volt, és más nőkkel akart kefélni mellettem (csak lehetősége nem volt rá).

Nem a külsőtől függ.

2019. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ez ugy van, hogy a jokepu ferfinak legalabb EGY jo tulajdonsaga van. Pontosan eggyel több, mint a rondanak.

N

2019. nov. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Na, a kopaszos kérdés után...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

...hadd találjam ki: neked pedig az arcod asszimmetriájával van bajod.


Miért van az, hogy az ilyen "én nem csalnálak meg, nem vernélek át, mint azok a szépfiúk, akikhez mész helyettem" típusú srácok általában valamilyen jelentős külsőbeli hátránnyal rendelkeznek? Ez okozza a látványos empátiát? Valójában de, csalántok meg, vernétek át, felpróbálnátok a legjobb nőket - ha lehetőségetek volna rá.


A nagy empátiát az okozza, hogy nincs lehetőségetek nemhogy több, de egy lánnyal sem lenni, így ezzel a retorikai eszközzel éltek, miszerint ti milyen hűségesek lennétek. Azok, mert nem volna módotok mindenkit húzogatni, örülnétek, ha volna egyvalaki. Ha lenne lehetőségetek, bizony semmivel sem lenne más a ti személyiségetek sem. Ezért álságos az ilyen.

2019. nov. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
11%
#29 Köszönjük a feminizmus legújabbkori ocsmány hazug bullshitjének ismételgetését.
2019. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!