Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban mi a jó, hogy a nők jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mi a jó, hogy a nők jó embernek találják a szimmetrikus arcú férfiakat akkor is, ha azok előtte 10 másik nőt vertek át és csatak meg és őket is átverik sokszor? Buták, vagy ösztön, amit 30 alatt csak a kinézet befolyásol?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:06
1 2 3 4
 11/31 Lachesys ***** válasza:
40%
a ferfiak is a genetikailag olyan not keresik aki alkalmas utodnemzesre. dus fenyes haj, 0,7es csipo-derek arany, dus ajkak.
2019. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
ergo 90% külső, és marad a 10% belső arány kb.
2019. nov. 20. 20:29
 13/31 Lachesys ***** válasza:
86%
igen, a FERFIAKRA ez teljessegel igaz :))
2019. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
#12 Mondjuk jó külsejű férfit könnyebb találni, mint olyat, aki belsőre értékes.
2019. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, a nők alapvetően a külső alapján ítélik meg a férfiakat. Ha jól nézel ki, minden pozitív tulajdonságot beléd látnak, ha ronda vagy (vagy átlagos, mert a nőknek már az átlagos külső is ronda) akkor meg minden létező negatívat. De ez nem csak a társkeresésre igaz. Próbálj meg például ronda férfiként egy szendvicset megenni egy játszótér mellett, padon ülve. Egyből elkezdik nézni, ki vagy és mit akarsz, rosszabb esetben kihívják rád a rendőröket. Jóképű férfiként csinálod ugyanezt, azzal semmi bajuk sincsen.
2019. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
Miből gondolod, hogy "a nők jó embernek találják a szimmetrikus arcú férfiakat akkor is, ha ...?"
2019. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Barnabas333 ***** válasza:
13%
15ösnek sajnos igaza van... Egyszer volt egy sportos szeretőm és mondtam neki én nem vagyok jóképű. És mondta igen engem meg kell idő mert egyébként amit adok még vagyok belsőre az szuper. Csak az a baj a nőknek a normál vagy nem jóképű férfiak csak barátzóna... A 3 piszok jóképű ismerősöm meg végig kefélni az összes nőt, meg fürtökben lógnak rajtuk. Ezért sír itt mindenki. Mert persze a férfiak is szeretik a szép nőket, de egy férfi racionális gondolkodású. Egy átlagos nővel is tudja boldog lehet. A nők sajnos nem ilyenek...41f
2019. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak a legjobb kell nekik. Ismerek csinos nőt, sima átlag tanárnő. Addig ügyködött még egy cégvezető macsó férfit el nem mart a feleségétől és szült neki egy gyereket.
2019. nov. 20. 20:54
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az a baj veletek, hogy SENKI nem akar a párja szemében átlagos lenni. Ha én szerelmes vagyok, leszarom, ki mit gondol, nekem az a férfi 10-es, akkor is, ha valami objektívnek beállított skála szerint nem az.


Nektek rohadt mindegy, csak valaki feküdjön alátok. Ha undorodik, akkor is. Titeket boldoggá tenne, ha egy nő azt mondaná, "na gyere Laci, az átlagossal is beérem". De a nők nem ilyenek. Nem akarom azt hallani, hogy "nekem az átlagos lányok tetszenek". Ha neked az tetszik, akkor nem átlagos! Akkor neked nem a virsliszájú a "fullos", hanem a természetes.

2019. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%
Na emellett arról sem szabad megfeledkezni, hogy a nők szemében jól kinéző férfi ritka állatfaj ám. Nagyon ritka, méghozzá. Ezért a nők nemigen tudnak mit csinálni, mint sok mindent elnézni nekik, amit az átalg-férfitől az életben nem tűrnének meg. Mármint, ha egyáltalában hajlandóak lennének az átlagos férfival foglalkozni. Nem véletlen az általános nézet, mely szerint a nők imádják a velük rosszul bánó férfiakat. De ez nem igaz. A nők a jól kinéző férfiakért rajonganak, pusztán a külsejük miatt, akik aztán megengedhetik maguknak, hogy rosszul bánjanak a nőkkel, átverjék, megcsalják őket, akkor is kitartanak mellettük.
2019. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!