Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 1-10 között pontozni kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1-10 között pontozni kéne, hány pontot adnál a saját személyiségedre, ahogyan ismerkedsz?

Figyelt kérdés

Társkeresés/együttélés szemszögéből.


Pl mennyire könnyű veled kompromisszumra jutni, mennyire tudsz pozitív benyomást kelteni ismerkedéskor a puszta őszinzeségeddel (egyáltalán őszinte vagy-e).

Ilyesmik érdekelnének.


Én magamnak 7pontot adnék, mert megfelelő társaságban nyitott tudok lenni, őszintén ismerkedek a nőkkel és ezzel próbálok sikert elérni, könnyű velem vitázni, mert logikus érvek esetén belátó vagyok.


Viszont nehezen tudok érzelmi alapon vagy ösztönösen dönteni, cselekedni, ami rugalmatlanná tesz. Kissé szorongó típusú férfi vagyok, ami szintén negatívum, mert hasonló nők mellett én sem vagyok felszabadult és a nőnek sem tudok segíteni, hogy az legyen.

Vannak rossz szokásaim, amik a személyiségem része, ez is lefelé húz, viszont próbálok ezen tudatosan változtatni és ha nem vagyok korrekt beismerem.


Ilyesmire gondolok, ti?

Kíváncsi vagyok más hogyan értékeli saját magát.


F30


2019. nov. 20. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

9

Azért nem 10, mert valakinek pont azért vagyok sok mert tökéletes a modorom.

2019. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Férfi vagy nő vagy?

Ill. ezt vegyek ironiának?

2019. nov. 20. 11:33
 3/13 A kérdező kommentje:
*vegyem
2019. nov. 20. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
8, Néha utólag visszagondolva jobban is tudtam volna csinálni. F
2019. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.

Néhány embernek azonnal meg tudok nyílni. Felszabadult vagyok, ekkor könnyen ismerkedek. Nagyon őszinte vagyok, vallom, hogy az igazság úgyis kiderül, tiszteletlenség a másikkal szemben hazudozni meg úgyse tudok.

Sok emberrel szemben komoly gondjaim vannak. Szorongok, nem tudok megnyílni. És ők vannak többségben.

Direkt nem hangsúlyozom, hogy férfiak, mert nőkkel is így vagyok, munkahelyváltáskor 2 hét múlva is ideges voltam, nehezen illeszkedtem be, 100%-ban nők mellett.

Én is racionális vagyok. Tényleg baj ez? Sokan gondolkozás nélkül mennek a szívük meg az ösztöneik után, nem tartom jobbnak.

2019. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumkészség: 7 (lehet velem beszélni, lehet tőlem kérni dolgokat, de azért tartom magam a főbb elveimhez és észérveket várok)

Pozitív benyomás: 5 (abszolút nem igyekszem jó benyomást tenni, nem vagyok undok, csak szimplán magamat adom, aztán lesz, ami lesz, emellett van egy sajátos stílusom, ami sokaknak túl éles, lényegretörő, esetenként nyers. Elveim közé tartozik, hogy ha a legjobb benyomást akarom kelteni, akkor később sokkal magasabban lesznek a másik elvárásai velem szemben és egy átlagos napomon csalódni fog bennem)

Együttműködés: 10 (amíg a másikon is látom a törekvést, nagyon jó csapatjátékos vagyok szerintem)

Együttélés: 8 (néha szólni kell, hogy csináljak meg dolgokat, de elég egyszer is emlékeztetni, szó nélkül megcsinálom a magam oldaláról. Kicsit szétszórt vagyok)

Talpraesettség: 9 (nem kell félteni, a legtöbb dologban önálló vagyok, abban, amit sosem csináltam és kockázatos próbálkozni (pl villanyszerelés) inkább kérek segítséget, minthogy öntörvényűsködjek)

Háziasság: 8 (minden tiszta, mindent megcsinálok, csak gyakran hányom félre a cuccaimat random helyekre a lakásban hétköznap. Illetve csak akkor csinálom meg ezeket, ha egyedül élek vagy ha a másik segít)

Hűség: 10 (nincs alku, ha valakivel vagyok, akkor egyértelműen csak vele vagyok)

Lazaság: 6 (eleinte rettenetesen zárkózott vagyok, egyébként nem szorongok, inkább az óvatosság van jelen)

Bátorság kezdeményezni, kimutatni érzelmeket, megvitatni dolgokat: 8 (ha benne vagyok egy stabil kapcsolatban, akkor 10, eleinte inkább kivárok ezekkel)

Kommunikáció: 7 (nem szeretek bájcsevegni és nem vagyok a szavak embere. Van pár téma, ami érdekes, arról bármikor, bármennyit, egyébként inkább halk vagyok. A problémáimat el szoktam mondani, de inkább ilyen magamba forduló, elvont figura vagyok, csomó ötlettel, amit megtartok általában magamnak)

Érzelmek: 4 (nagyon nehezen kezdődik el bennem bármi és nagyon sokáig érzem úgy, hogy még nem tartozunk egymásnak semmivel, még nem vagyunk egymásnak olyan helyen, hogy ilyen "illő" és biztonságos legyen)

Tanulás: 9 (általában nem követem el ugyanazt a hibát egy kapcsolatban vagy a választás során)

2019. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés és elemzés. Nekem elég nehéz reálisan látnom magam.

Alapjában véve nyitottan állok az emberek felé, könnyen teremtek általános emberi kapcsolatokat, szeretek társaságban lenni, beszélgetni. Többnyire őszinte vagyok, vagy ha néha nem, akkor legalább kedves :D Na, igyekszem őszintén állni mindenkihez. Segítőkész, empatikus embernek ismernek. Akik felületesen ismernek, többnyire azt hiszik, extrovertált vagyok, de ez nem teljesen így van.

Ami az ismerkedést illeti, többnyire bezárkóztam és féltem túl közel engedni magamhoz bárkit is. Mindig is túlságosan védtem magamat, valahogy elvoltam a saját kis világomban ilyen szempontból. Alapból pozitív személyiségem van, de ha ismerkedésről, vagyis inkább a saját hozzáállásomról volt szó, ez többnyire nem nyilvánult meg. Visszagondolva, sokszor nagyon gyerekesen és idegesítően viselkedtem. Sokszor kerestem tudat alatt kifogásokat is. Így persze nem is igazán találkoztam olyannal, akivel kapcsolatban úgy éreztem volna hogy őszintén, feltételek nélkül tudnám szeretni. Egészen pár héttel ezelőttig, ezért is írtam múlt időben.

Pontozni inkább nem pontoznám magam, fogalmam sincs, ez hány pontot ér, az biztos, hogy nem sokat :D

2019. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretném pontozni magamat, mert annyira szubjektív meg akarva-akaratlanul is elfogult tud lenni magával az ember

plusz értelmetlen is. :)


Pozitív, nagyon nyitott személyiség vagyok, piszok hamar fel tudok oldódni, sok ember (nem csak társkeresés) meg is jegyezte, hogy nagyon könnyen megnyílik nekem, mert olyan a kommunikációm. :) (barátságos, őszinte, közvetlen hangvétel) Maximálisan kompromisszumkész vagyok, stb.


Viszont a többi férfitársammal ellentétben én (sajnos) mindent érzelmi alapon mérek/döntök. Vehemens, lelkes és nagyon lelkiismeretes vagyok és simán vitázom, hogy ha meg kell védeni a másik embert (rúgtak már ki emiatt) vagy olyan elvi dolog miatt ami sérti a saját kis morális rendszeremet/szintemet. (könnyen kapható vagyok az általánosítás, rasszizmus, populizmus, sovinizmus stb. ellen érvelni/vitába szállni).

Sajnos hajlok a lustaság/szétszórtság irányába, de ilyenkor magamra szoktam pirítani. 😅

És tudok nagyon (enyhe szó) rajongani a párom iránt. Ezt azert rakom a negatív dobozba, mert tudom, hogy ennek is van egy normális (definiáld a normális szót) kerete és ezt túl tudom lőni elég szépen. Vannak ilyen memek, hogy az egyik fej ráhányja a nasikra a szivárványt sugárban, na ez sem jó. Ezeken igyekszem finomítani.

(Érdekes, hogy needy sosem voltam, tiszteletben tudtam tartani a másik szabad tér iránti igényét)


41F


Píesz: Tudom, súlyos vagyok. 🤣

2019. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4/10 Nem vagyok beszédes fajta és nem vagyok jó az apró jelek felismerésében sem. Ha mondjuk egy csaj beszélgtni akar velem akkor válaszolok és ennyi, nem szoktam jópofizni.
2019. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az esetek 90%-ban jó benyomást keltek az emberekben, végtelenül pozitív és mosolygós karakter vagyok, szerintem jó a humorom erre 10/9-et adnék magamnak.

Az a fajta ember vagyok, akinek ami a szíven az a száján, szóval nagyon őszinte, ezt vagy szereti valaki vagy nem, ez 50-50%,hogy be jön szóval 10/5.

Nyitott vagyok és beszédes, viszont idegen/új emberek társaságában kezdetben inkább vagyok csendes megfigyelő, szeretem kiismerni az embereket. 10/7-et adnék erre, mert sokszor félre értelmezik és azt hiszik zárkózott vagyok.

Érzelmeket nehezen kezdek el táplálni valaki iránt, nekem ehhez idő kell, ez 10/5

2019. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!