Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat az embereket akik még nincs saját lakásuk 30 felett?

Figyelt kérdés
Ma egy illető írta, hogy szerinte az embereknek borzsztóan sok pénzük van, mindenki megteheti, hogy lakást vesz. Ráadásul az ismerősei 20 on évesen majd mind lakást kaptak diplomaosztóra ajándékként. Jó, ha van kimeríthetetlen családi háttér, de sajnos sokaknak csak egy szülője él és ők meg átlagosan keresnek, így b 40 évesen jutnak el oda, hogy legyen egy kis lakásuk. De azokat mindenki lenézi, messze kerüli...
2019. nov. 4. 15:11
1 2 3
 1/26 Lachesys ***** válasza:
100%

valaki irt egy suttyo valaszt = mindenki lenez, kerul



latod a logikai hibat?:D plz hagyjuk ezeket a nyomi altalanositasokat.

2019. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Én sokkal inkább "nézem le" azt ha valaki már huszonévesen röghöz köti magát egy saját ingatlannal ahonnan nem tud se elköltözni, se máshol munkát vállalni. Soha nem értettem, hogy ez mire jó, nincsenek az ilyen embereknek ambíciói? Ha az ember albérletben lakik oda megy ahova akar, ha kap egy jó melót vagy lehetőséget bárhol a világon akkor el tudja fogadni. Ha vesz egy házat Mucsaröcsögén onnastól kezdve eléggé le van korlátozva mert eladni se tudja méltányos áron.
2019. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%

Mert csoro semmirekellok talan? Mert 20 eves koruktol kezdodoen 10 ev alatt nem tudtak osszelapatolni egy lakasra valot? Mikozben mar komuvesjoska is havi fel millat visz haza nettoban?

Ha nem Pestrol van szo,akkor azert egy garzont mar kapsz 15 korul. Ennyit nem tudtal osszerakni 10 ev alatt? Mit csinaltal eddig? Doglottel? Playstationoztel? Fszbukoztal?

2019. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
3-as te nagyon okos vagy.
2019. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

15 millióért garzont? Az meg is érdemli aki olyan marha, hogy ennyi pénzt ad egy garzonért.

Most végkép nem éri meg ingatlant vásárolni. Kicsit elszálltak az árak!

Nekem van 15 millióm, de mivel nem vagyok kretén még fagyasztom kicsit a lakásvásárlást. Előbb utóbb ki fog pukkanni az ingatlanlufi. A sok hiteles meg majd nem győzi eladni bagóért. Na akkor jövök én. :D

2019. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

#2: Neked nem mindegy, ki mikor vesz lakást? Lenézed? Te??? Aztán mire fel? Ne röhögtess... Ismerek olyat, akinek 20 évesen már háza volt, azóta a -már saját- családjával fejlesztgeti és ez az élete. Megvették anno a szülőkkel jó áron, a diákmunkákból és egyéb félretett pénzekből összegyűjtött (nem kevés) pénzét is beletette. Nem elverte. Így is lehet ezt. Jó munkája lett, felküzdötte magát. Miért adná fel a jó életét egy albérletért? 😂 Az lenne a totál létbizonytalanság. Abból a pénzből, amit arra elverhetett volna, a háza mára pöpec lett. Normális vagy te? 😂


Válaszolva a kérdésre, szerintem nincsenek lenézve. Mindenki költsön, amire akar. 🙂 Azokból van sok embernek elege, akik

1: nem tesznek eleget és csak sírnak - rínak, irigykednek, rosszindulatúak.

2: másra költik el a pénzt és szintén sírnak-rínak, hogy milyen drága egy ház...

Oké hogy drága, de ameddig nem is spórol rá, inkább elutazza és elszórakozza, mit vár?


Én ritkán látok olyat, hogy valaki csak a "saját" hiánya miatt nézzen le valakit. Inkább a töketlenség és az irigység szokta sokak szemét szúrni.

2019. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

#3 Számoljunk már egy kicsit akkor...

Keressen mondjuk 200 ezret nettóban valaki (és ezzel nagy összeget mondtam amit közel sem keres meg mindenki pláne huszonévesen pályakezdőként). Tegyük fel, hogy nem szeretne 30 éves koráig anyukáékkal lakni, elmegy albérletbe. Fizessen csak 100 ezret albérletre meg rezsire. Keveset eszik, nincsenek nagy igényei legyen a kaja meg egyéb bevásárlás 50 ezer forint még havonta. Marad 50 ezre amiből azért még költ mondjuk munkába járásra, esetleg autót tart fenn, vannak még egyéb kiadásai, számlái, férjen bele neki egy kis szórakozás is mert azért emberek vagyunk. Ha okosan osztja be a pénzét emberünknek marad mondjuk 10-20 ezer forintja a hónap végére (ha éppen nincs váratlan, nagyobb kiadása). Ez akkor legyen 200 ezer forint félrerakva egy évben. 3 évente mondjuk tönkremegy valamilyen elektronikai eszköze és viszont látásra 100-200 ezer forint. Szerinted ebből mégis hogy a francba legyen félre 10 év alatt 10-20 milliót? Főleg mert ha már valaki lakást akar venni akkor ne egy 1 szobás garzont vegyen már amit ki is nő pár éven belül.

2019. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert a házamat nem tudom bérbe adni... inkább menjek albérletbe. Haha. Úgy is maradhat mobilis az ember. Szerencsére az ilyen hülyék miatt mint egyesek, mindig lesz az ingatlanoknak bérlöje.
2019. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
és mindig lesz olyan bérlő is, aki nem fizeti a lakbért és kirakni nem tudod legálisan.
2019. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
És mindig lesz olyan tulajdonos aki nem veszi a fáradságot, hogy hibátlan bérlői szerződést írjon, és ellenjegyeztesse közjegyzővel...
2019. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!