Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat az embereket akik még nincs saját lakásuk 30 felett?

Figyelt kérdés
Ma egy illető írta, hogy szerinte az embereknek borzsztóan sok pénzük van, mindenki megteheti, hogy lakást vesz. Ráadásul az ismerősei 20 on évesen majd mind lakást kaptak diplomaosztóra ajándékként. Jó, ha van kimeríthetetlen családi háttér, de sajnos sokaknak csak egy szülője él és ők meg átlagosan keresnek, így b 40 évesen jutnak el oda, hogy legyen egy kis lakásuk. De azokat mindenki lenézi, messze kerüli...
2019. nov. 4. 15:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#7: teljesen igazad van, de ebben a helyzetben a hitel szolgálhatna megoldásként. Oké, hogy nem mindenki akar, de albérlet helyett azt is lehet fizetni.
2019. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
És mindig lesz olyan bérlő aki jobban leéli az ingatlant, mint amit a kaució fedezni tud.
2019. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 Lehet fizetni a hitelt is persze, csak amibe nagyon nem gondolnak bele az emberek az ennek a kockázata. Tehát mondjuk albérletben élsz, tegyük fel elveszíted a munkádat. Mondjuk nem keresel annyira rosszul és van annyi megtakarításod, hogy kihúzod 1-2 hónapig vele amíg találsz másik állást, rendbe is jött az életed. Ha nem sikerül 1-2 hónap alatt állást találni még mindig ott van az az opció, hogy visszaköltözöl a szüleidhez, nem fizetsz semmit és összeszeded magad. Na most ha van 20 millió hitel a nyakadban akkor ez nem ennyire egyszerű. Nincs olyan, hogy fél évig nincs állásom és akkor fél évig nem fizetem a hitelt. Nincs olyan, hogy hirtelen nagyobb kiadásom van és nem fizetem a hitelt. Hiába veszel belőle házat ha el is viszi a bank a fejed felől mert nem tudod fizetni. Nézz körül a világban, hogy mennyi ember szív ezzel a hitel dologgal mert hiába engedhette meg magának amikor felvette ha az élete megváltozott azóta.
2019. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

"röghöz köti magát egy saját ingatlannal ahonnan nem tud se elköltözni, se máshol munkát vállalni."


Szerintem a te gondolkodásod van röghöz kötve, már bocs...

Győrben van lakásom, Debrecenben dolgozom, mint mérnök. Győri lakás kiadva jó pénzért, Debrecenben bérelek.

Miről beszélünk?

2019. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
16-os gyerekkoromb 50 illr volt egy gombóc fagyi. 80 ezer a fővárosban egy jó lakás. Azóta várom, hogy olcsóbb legyen.
2019. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
fillér
2019. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
7%
200.000 jó pénz? Egy bádogos összelapátol 1 gurigát. Nem értesz semmihez? Szobafestő, víz gáz szerlő, ... szaki szóba nem áll veled napi 50.000 alatt. Fogorvost még nem is említettem.
2019. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Annyi fa..zságot olvasok! Építőiparban dolgozom igaz mint alkalmazott,lehet keresni 200-300közt nettóban jobb helyeken! Sok helyen még a 200at se akarják kifizetni! Naszóval huszonéves vagyok itthon lakom,adok haza,fizetem a kajám,tankolom /javítom az autóm,fizetem a telszámlát stb stb, télen nincs annyi munka így általában 2 hónap kiesik egy évben, ha nagyon szűkösre veszem akkor 12 hónapra lebontva kb 80 ezer forintot tudnék félretenni ami 10 év alatt közel 10 millió lenne! Felénk vidéken ennyiért egy szinte lakhatatlan romot lehet venni ami még felemészt legalább 3-4 milliót! Eszerint legalább 35-38 éves lennék mire a "mamahotelt" eltudnám hagyni úgy,hogy semmire nem költöttem nem éltem,nem csinálok semmit! Szóval aki itt magyaráz,hogy 20 évesen már saját "szállodája" van kb örüljön,hogy luk van a seg..én meg vastag a család tárcája és ne itt ontsa magából a baromságait! ;)
2019. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

# 7/18


Kuuuuuuuuuuuuu..rva egyszeru. Nem 200-at kell keresni,hanem mint mondtam legalabb fel kilot,vagy tobbet. Komuvessegedmunkas joska napi 20-at keres. 20 nappal ez tisztan 400.

2019. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja keresni mindenki keres csak senki nem talál,hol a franca keres egy kőműves segégmunkás napi 20 ezret? Melyik országban élsz? Az biztos,hogy nem keleteurópában!
2019. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!