Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni egy normális lányt sem a mai világban? 22f

Figyelt kérdés
Ennyire nehéz lenne?
2019. nov. 17. 20:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valakit megbántottam, de mi van ebben a kérdésben olyan sértő? :D nem mondtam semmi rosszat, csak azt hogy számomra milyen egy ideális lány. Lehet hogy velem van a gond hogy rossz helyen keresem, de számomra nincs meg nem is volt nehezebb dolog a párkeresésnél
2019. nov. 17. 20:49
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

#5


Én viszont nem értem mi volt ebben bántó. Elmagyaráznád, hogy miért bántó a kérdező megfogalmazása, hogy megértsem?

Vagy a mai világban a nőkre talán egy rossz szót sem szabad mondani, mert mint hibátlanok?

2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért sértő mert nagyon nincsenek túlsúlyban az olyan lányok akik sikongatnak meg piálnak és 'nem normálisak'. Csak mondjuk a szürke kisegereket senki sem veszi észre. De attól hogy épp nincs barátnőd, ugyanúgy vannak normális lányok.
2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Most ennyi erővel én meg mondhatnám hogy miért nincs olyan srác aki nem azon kattog hogy a nők milyen húde ilyenek meg olyanok. Meg mi ez hogy a mai világban a nőkre semmit se lehet mondani?

Ezek a beszólásaitok azok amik borzasztó taszítóak.

Most ezt vagy felfogjátok tőlem tanulságként, vagy tovább erősítitek magatokban hogy huh de szemetek a nők

2019. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13


Azért nem vesszük észre a szürke egereket, mert ők sem vesznek észre minket.

Ha pl egész nap csak bezárkóznak és soha nem látni őket, a kulturált megfogalmazású üzeneteinkre sem reagálnak semmit akkor úgy nehéz velük összejönni.

Meg ha beszélek egy nőhöz és közben semmit nem reagál csak flegmán a telefonját nyomkodja és nem akar észrevenni, akkor arról már had ne én tegyek.

Továbbá egy csomó átlagos normális vagy szürke egér nő 18-19 éves korában egyetem elején összejön egy férfival akivel 5-10 évig van kapcsolatban, azaz többségük ilyenkorra már régen foglalt és komoly kapcsolatban van. Egy foglalt nővel meg én nem húzok ujjat.

2019. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Szóval te egész életedben csak olyan lányokkal találkoztál akik az utcán visonganak és csak a szexről lehet velük beszélni? Akkor vagy rossz helyen keresel, vagy veled van a baj, mert a lányok/nők többsége nem ilyen.
2019. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Általában az átlagos pasik is jó nőt szeretnének maguknak ha meg nem akkor beérik szamárral is ,ló helyett. Van normális nő, de azoknál te nem fogsz érdeklődni mert észre se veszed.
2019. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk minden normális nő menekül ebből az országból?
2019. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!