Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni egy normális lányt sem a mai világban? 22f

Figyelt kérdés
Ennyire nehéz lenne?
2019. nov. 17. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valszámból kettest kapni szerintem nehezebb :/
2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Te mit nevezel normálisnak? Mivel ez mindenkinél mást jelent.
2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1, szerintem meg prog2-ből.


Meg SZAR-ból.

2019. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Normális alatt azt értem pl hogy érdeklik normális témák, és nem csak a szexről tud beszélni meg a drogról meg az alkoholról. Aki nem két szóban válaszol. Normális az, akinek nem minden második szava káromkodás. Az, akibtud viselkedni az utcán, pl nem üvöltözik meg sikoltozik meg ilyenek. Számomra egy normális csaj nyugisabb, okos is talán és érdeklik a normális témák, pl utazás, sportolás, kalandok stb.
2019. nov. 17. 20:30
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nagyon negatív és ítélkező kijelentés. Én normális lány vagyok és 22 éves, de ha szingli lennék és ilyeneket mondanál előttem akkor biztosan nem állnék szóba veled.

Most is vannak normális lányok, de ehhez be is kell érni hogy észre vedd. Meg nem általánosítani a lányokat.

2019. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 a leírásod alapján én normális vagyok, mégsem mondanám magam teljesen normálisnak :D
2019. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

"ilyeneket mondanál előttem akkor biztosan nem állnék szóba veled."


Ennyire vagy te is normális. A kérdező semmi durvát nem írt.


Mellesleg a kérdésre válaszolva: Nekem könnyebb volt megszerezni egymillió forintot mint összehozni egy párkapcsolatot (ez utóbbi a mai napig sem sikerült soha).

2019. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

'Mellesleg a kérdésre válaszolva: Nekem könnyebb volt megszerezni egymillió forintot mint összehozni egy párkapcsolatot'

Már értem miért nem fogod fel mi bántó a kérdező fogalmazásában :D

2019. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem nehéz normális lányt találni, ha te normális srác vagy.

Sokat számít, hogy milyen körökben mozogsz, és hogy megtaláld a saját társaságod.


21/L

2019. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Amiért normális fiút sem.
2019. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!