Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » TINDEREZŐK egy kis segítség/vé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TINDEREZŐK egy kis segítség/vélemény?

Figyelt kérdés

Hogy állítjátok/érdemes beállítani a kornál és távolságnál az alsó-felső határt?


2 hete felraktam egy haver unszolására, és beállítottam 18-35re a kort és 60kmre a távolságot.

Mivel nincs időm órákat ezzel szórakozni mindenkit jobbrahúztam (pár ezer csaj biztos lehetett: cigány, kövér, ronda, stb..)

De nem volt még matchem.



Nektek mennyi idő után lett matchetek először? Érdemes egyáltalán használni vagy vannak jobb opciók is?



2019. nov. 12. 05:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hol? Nyugati nagyvárosban 2 mérföldre raktam és folyamatosan vannak új nők. Budapesten már hamarabb elfogynak.


> Nektek mennyi idő után lett matchetek először? Érdemes egyáltalán használni vagy vannak jobb opciók is?

Az első nap lett 4 matchem, plusz páran jobbra húztak. 3-nak írtam, ebből 1 válaszolt. De ő sem valami sokáig.

A tinder akkor éri meg, ha jóképű férfi vagy, de akkor aztán fuldokolni fogsz a punciban.

2019. nov. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapestet állítottam be:D akkor lehet hogy át kéne migralni, de keleten sok a cigány, viszont ott egy fehér ember ég a vágytól hogy felkeruljon a falubol...
2019. nov. 12. 05:46
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Budapest. N/36 vagyok. Csak feltunoen szep es kigyurt fiukat jelolok be. 99%-ban van matchem. Egyszeru a megoldas: kiemelkedoen jol kell kinezni.
2019. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ja, igen, nőknek is tökéletes az alkalmazás. Még kép nélkül is szállingóznak a matchek.

A második viszont 36 éves vénasszonyként fiúk után futkos... De gustibus non est disputandum.

2019. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eg


Nem a témához kapcsolódik, csak egy tanács: ne húzz jobbra esztelenül mindenkit, mert utána normálisakat nem fog kiadni a Tinder. Az algoritmusa úgy működik, hogy valamiféle értéket számol a neked tetsző emberekből és arra a "keresettségre" állít be téged is. Például ha sok olyat is jobbra húzol, aki a matchei, aktivitása és az őt jobbrahúzók száma alapján hátrébb van sorolva, akkor a te igényeidet erre állítja be. Ennek az lesz a következménye, hogy normális embereket már fel sem fog ajánlani és amennyire kitapasztaltam, a preferenciád miatt a te helyed is csúszik hátra, szóval fordítva is igaz.


Ha ezt elkövetted, akkor töröld a profilt, töröld a tindert és kezd újra, figyelmesebben (ha akarsz változtatni).

2019. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán nem tetszettél senkinek.

De azért ne legyél ilyen naív hogy azt hiszed hogy ha kategóriákkal alattad levő nőket jobbra húzogatsz akkor ők is téged.

2019. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tinder most nekem is beállt, mint a gerely, már jó ideje. Pedig voltak matchjeim is (inkább vidék), nem is egy. :D


Hogy meglegyen a jin és a jang, vagyok egy másik hagyományos, de réteg társkeresőn, ott volt egy kezdeményezés (tetszettünk egymásnak oldalon). De most az is, hmmm.


Türelem, tornaterem... Én azt mondom. :)


41F

2019. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VincentLaw ***** válasza:
45%

A tinder az egy rakás kaki. Mint ahogy az elmúlt időben az összes többi társkereső alkalmazás is valahogy rosszabb lett, mint mondjuk amilyen volt pár éve. A tindert is csak úgy érdemes használni, hogy nem sok időt és energiát belefektetve, a paramétereket maxra állítva, és mindenkit jobbra húzva. Ez megvan pár perc alatt naponta, ennél többet rááldozni nem érdemes. Persze ilyenkor nem kell meglepődni azon sem, amikor összeállsz állatokkal, tájképekkel, transzikkal vagy konkrétan tényleg srácokkal (hát ez is megérne egy misét kifejteni, hogy az ilyenek mit szeretnének :D)


Mikor felregisztráltam, én sem ezt a forgatókönyvet követtem, hanem egy előző válaszoló tanácsával kb megegyezően tettem én is. Szépen belőttem a kort és a távolságot, csak olyat húztam jobbra, aki tényleg tetszett is valamilyen szinten, hát nem sok match született. Szóval ha az algoritmusos dolog igaz is, ha csak átlagos kinézetű vagy, akkor felejtős az alkalmazás.

2019. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Budapest. N/36 vagyok. Csak feltunoen szep es kigyurt fiukat jelolok be. 99%-ban van matchem. Egyszeru a megoldas: kiemelkedoen jol kell kinezni."


A magadfajta ostobáknak ez a megoldás, minél nagyobbat hazudjon valaki és te még be is komálod... Hidd el, ha hazudozol magadról egy kiemelkedően szépet, attól még ugyanaz a semmitérő nőszemély maradsz. Ha még erre büszke is vagy, ehhez csak gratulálni tudok. Hidd el, szépséged múlandó, az eszed meg (ezek szerint) sosem fog megjönni... Légy rá büszke, verd a melled.

2019. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A cigány az egy külön kategória xdd
2019. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!