Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mentális betegségem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mentális betegségem van, akkor miért ijesztő a nőknek, hogy gyógyszert szedek rá?

Figyelt kérdés

Van aki egyenesen le akart beszélni róla.

Gyógyszerekkel tünet mentes tudok lenni, ha felerösödne, akkor is kezelhető, akkor mi a baj azzal, hogy gyógyszert szedek?

A problémám ugyan olyan, mint amikor valakinek pl vitamin felszívódási zavara van és sok nő azt mondaná neki, hogy ne szedj vitamint, mert természetesen kell azt bejuttatni..

Nem értem mitől ennyire ijesztő az, ha az én betegségem az agyamra van hatással, nem másra.

Teljesen jól vagyok, nagyon ritkán vannak gondjaim és akkor is kezelni tudom, eddig is kezelni tudtam egyedül is, akkor mi a para, nem értem :D

Vagy az nem fér bele az idilli képbe, hogy fél évente, évente gondok adódhatnak?

Vagy hazudoznom kéne magamról ismerkedéskor?


2019. nov. 8. 07:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező?
2019. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

31.

És nem kell papolni az előítéletektől, olyan dolgokat is megéltem már, amit más ember elképzelni sem tud.

És emberek között is találkoztam már sokfélével. És hidd el nekem, olyan egész egyszerüen nem létezik, hogy soha nem üt be a szar.

A kérdés csak az, hogy mikor és lehet pont nem akkor, amikor számítasz rá.


És higgyétek el nekem, a szarral könnyebb egyedül megbirkózni, akár barátok és párkapcsolat nélkül, mint egy olyan társsal, aki nem igazi társ!


Az élet kiszámíthatatlan!


És amikor az alján lesztek meg fogjátok érteni, miről beszélek.

2019. nov. 8. 12:44
 23/23 A kérdező kommentje:

Már privátot is kaptam

"Elnézést, hogy segíteni próbáltunk és válaszoltunk.

Szívesen"


Mégis mi rosszat mondtam? Mi nem tetszik?

2019. nov. 8. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!