Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarja a pasikat, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a pasikat, ha van egy pitbullom?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
nem szabad kint tartani?
2019. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Nálam spec kizáró ok. A pitbull is, a benti kutya is meg a gondolatmenet is, ami ezt a kettőt előidézi
2019. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Engem egy zseb pincsi is zavarna. Persze vannak kivételek. Volt akit sokáig dugványoztam, pedig volt egy nem tú l jó arcú férje. Múltkor rám mozdult egy kifejezetten szép nő. Neki volt kutyája ( nem pit-bull nevű őrült ) Plusz pasija, aki fiatalabb volt nálam jóval akárcsak a nő. Engem a kutya tartott vissza. Gyönyörű, értelmes nő. Elolvadtam a mosolytól. Kutyaszart akkor sem fogok szedni.
2019. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Van, akit már az is zavar, ha lakásban tart valaki állatot. Olyat keress, akit nem zavar, a kutyádért felelősséget vállaltál, ha felelős gazdi vagy, nem fogod kicsapni.

Fent vagyok most egy társkeresőn, ahol ez is egy opció, amit be lehet állítani, akinél be van állítva, hogy olyan társat keres, aki nem tart a lakásban állatot, azzal nem ismerkedek. Vállaltam őket kapcsolat előtt, hozzám tartoznak, aki nem fogad így el, azzal nem egymást keressük.

2019. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért ne adj túl a vadállaton ha szereted kötődsz, hozzá és amúgy sincs senkid. Kifoghatsz egy szélhámost pl. engem. A kutya hűségesebb. Vicc: Zárd ba a feleséged és a kutyádat az autód csomagtartójába 3 órára. Amikor kiengeded őket, melyikük fog örülni neked?
2019. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

Ne vonj le kovetkeztetest a szerencsetlen gyakoris pasik utan, ezeknek semmi nem jo.

Remelem nem fogod emiatt kidobni a kutyat.

2019. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkorom óta oda vagyok a kutyákért, szóval engem nem zavarna.
2019. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Van akit nem van akit igen. De sztm bőven találsz olyat akit abszolút nem zavar.

Nekem Amerikai Bullym van, eddig nem éreztem miatta hátrányt.

N27

2019. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Dehogy dobom ki, sose tennék ilyet, imádom őt.

Én gondozom a kutyámat, nem várnám el a páromtól, hogy ő takarítson utána.

Igen, nem lehet kint tartani. Nem minden kutya alkalmas rá.

2019. okt. 28. 15:19
 20/21 anonim ***** válasza:
én is imádom a kutyákat, szóval nem zavarna
2019. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!