Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy full gyökér vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy full gyökér vagyok az ismerkedésben, akkor minek kérnek tőlem tanácsokat mások?

Figyelt kérdés

Ezt már sokszor észrevettem, csomó ismerősöm szeret tőlem tanácsot kérni, meg sokan szeretnek velem beszélgetni kapcsolati témáról. Férfiak és nők is. Évek óta nem volt kapcsolatom. Hosszútávú pedig még egyáltalán nem is volt, pedig szeretnék.

Ezt tudják is rólam, de amikor meg felhozom, hogy teljesen hülye vagyok hozzá, akkor: "jó de neked bármikor lehetne barátnőd". Meg: "téged bírnak az emberek".

Azt észrevettem, hogy sokan kedvesek velem alapból, de nem tudom miből gondolják, hogy "bármikor lehetne barátnőm".


Nem érzem magamban semmi különlegeset, ami erre adna okot. Teljesen átlagosnak érzem a külsőm. Van eszem, de egyetemen össze-vissza csúsztam. Anyagilag is szarul állok. Lesz lehetőségem jobb helyen dolgozni majd, de jelenleg a munkám sem olyan, amire annyira büszke lehetnék.

Egészségügyi gondokkal is küzdök.

Picit fura stílusom van, mintha egy picit karótnyelt lennék, de ezen hiába próbálok, nem tudok változtatni (gyerekkorom óta ilyen vagyok).

Öltözködni is teljesen átlagosan szoktam.

Kitartó vagyok, de csomó mindent elrontottam már az életemben, amit másként kellett volna csinálnom.

Meg kell erőltetnem magam, hogy legyen pici önértékelésem (tudom ez is nagyon rossz tulajdonság párkereséskor)


Társkeresőzni sem merek, mert beregeltem, de szégyellek magamról képet kitenni, tudom ez égő, de félek, hogy valaki meglátja ismerősök közül.

Kép nélkül meg ugye senki nem ír vissza, persze ezt megértem és bele is törődtem.


Szóval tisztában vagyok vele, hogy nagyon szarul csinálom.. de akkor miért tőlem kér bárki is tanácsot?

Meg mi az, hogy nekem könnyen lehetne kapcsolatom?

Jó mondjuk ezt értem, gondolom ezt azért mondják, hogy ne érezzem rosszul magam.


Szerintetek?



2019. okt. 26. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Vannak emberek, akiknek a stîlusa, a kisugárzása ebben a mai világan nagyon jô, mert úm. a jèg hátán is megèl. Ez sokaknak tetszik, mintakènt szeretnèk követni. Szerintem hasonlôt látnak benned, azèrt vagy èrdekes sokaknak. A gyökèr stîlus távolságtartást tud eredmenyezni oda-vissza, ezzel jelezve a másiknak egy közeledèsi hatàrt.
2019. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!