Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Mit gondoltok arról amikor valaki nagy hangsúlyt fektek a szexre párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Leszögezném hogy nem szexkapcsolatnál hanem komoly kapcsolat keresésénél .

2019. okt. 25. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a párkapcsolatok 70%a a szexen múlik. Nekem pl fontos, hogy olyannal legyek, akivel ugyanolyan a szexuális igényem. Exemnek pl elég volt 2 havonta 1x. Nekem a napi 1 is kevés néha.

23L

2019. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi vonz, testileg, ott nagy gond nem lehet a szexxel. Jön a vonzalom magától.

Vannak dolgok, amiket lehet ő szeret, te nem. Ezt meg kell beszélni. Pl. én nem szeretem ha ujjazza a seggem, ő szereti. Én azt nem csinálom, és nem akarom hogy nekem csinálja. Ha ezt megérti, minden ok. Ha továbbra is csinálja vagy erőlteti, ott gondok lesznek..

2019. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!